Оплата - SoundMaster.ua™

УВАГА!

Шановні клієнти та партнери, у цей нелегкий час ми продовжуємо працювати у режимі воєнного часу. У зв'язку з цими обставинами:

  • У воєнний час замовлення обробляються протягом 1-2 днів після оформлення;
  • Відправлення та доставки здійснюються тільки перевізником Нова Пошта до відділень, які продовжують працювати;
  • Замовлення на деякі товари надсилаються лише після 100% передоплати, це вимушений захід для продовження роботи у складних умовах війни;
  • Ви можете оплатити замовлення онлайн на сайті за допомогою платіжної системи Нової Пошти – Nova Pay. Для цього при оформленні замовлення виберіть пункт оплати «Nova Pay (оплатити онлайн)»;
  • Ви можете оплатити замовлення оплатою на розрахунковий рахунок або IBAN, для цього при оформленні замовлення оберете пункт оплати «Безготівковий розрахунок». Цей варіант підходить як звичайним покупцям (фізособам), так і компаніям, ТОВ, ФОП, бюджетним організаціям;
  • У зв'язку з ходом бойових дій деякі склади тимчасово не доступні, асортимент цих брендів ми не зможемо Вам надати, але завжди зможемо запропонувати аналог або вихід із ситуації. Ми сподіваємось, що найближчим часом усі товари будуть готові до відвантаження покупцям.

Робимо все для перемоги разом – компанія SoundMaster передаватиме 10% прибутку на потреби ЗСУ аж до перемоги України у війні проти росії. Кожна Ваша покупка – це внесок у перемогу Української Нації над російським фашизмом. Все буде Україна!

 

 

 

В интернет-магазине SoundMaster Вы можете оплатить заказ удобным безопасным способом:

Онлайн оплата на сайте – безопасная и удобная "оплата онлайн" картой на сайте во время оформления заказа. Гарантированно надежный вариант оплаты от NovaPay, данный сервис предоставлен постоянным партнером компании SoundMaster – Новой Почтой. Сервис работает с любой картой мира, оплата происходит мгновенно.

Безналичный расчет – удобный способ оплаты для компаний, бюджетных организаций и ФОП-ов. Доступны варианты оплаты как с НДС, так и без. При оформлении заказа на сайте или по телефону стоит выбрать данный вариант оплаты и пометить в комментарии, что планируется оплата по безналу. Менеджер компании максимально быстро подготовит счет-фактуру и поставить в резерв необходимое оборудование. Стоимость оборудования может незначительно отличаться при оплате по безналичному расчету, менеджер уточнит точную стоимость при выставлении счета.

 

Кредит и Рассрочка – покупайте сейчас и платите позже, для всех клиентов есть возможность приобрести товары в кредит и рассрочку кликнув на странице товара или в корзине на кнопку «в кредит».