Оплата - SoundMaster.ua™

УВАГА!

Шановні клієнти та партнери, у цей нелегкий час ми продовжуємо працювати у режимі воєнного часу. У зв'язку з цими обставинами:

  • У воєнний час замовлення обробляються протягом 1-2 днів після оформлення;
  • Відправлення та доставки по Україні здійснюються перевізником Нова Пошта до відділень, які продовжують працювати. По Києву можлива доставка кур'єром Soundmaster, вартість такої доставки 150грн;
  • Замовлення на деякі товари надсилаються лише після 100% передоплати, це вимушений захід для продовження роботи у складних умовах війни;
  • Ви можете оплатити замовлення онлайн на сайті за допомогою платіжної системи Нової Пошти – Nova Pay. Для цього при оформленні замовлення виберіть пункт оплати «Nova Pay (оплатити онлайн)»;
  • Ви можете оплатити замовлення оплатою на розрахунковий рахунок або IBAN, для цього при оформленні замовлення оберете пункт оплати «Безготівковий розрахунок». Цей варіант підходить як звичайним покупцям (фізособам), так і компаніям, ТОВ, ФОП, бюджетним організаціям;
  • У зв'язку з ходом бойових дій та складними умовами, деякі склади тимчасово відпускають товари лише після повної або часткової передплати, просимо з розумінням поставитись до цих умов. Ми сподіваємось, що найближчим часом усі товари будуть готові до відвантаження покупцям за звичайною схемою оплати при отриманні.

Робимо все для перемоги разом – компанія SoundMaster разом із партнерами передаватиме частину прибутку на потреби ЗСУ аж до перемоги України у війні проти росії. Кожна Ваша покупка – це внесок у перемогу Української Нації над російським фашизмом. Все буде Україна!

 

 

 

В интернет-магазине SoundMaster Вы можете оплатить заказ удобным безопасным способом:

Онлайн оплата на сайте – безопасная и удобная "оплата онлайн" картой на сайте во время оформления заказа. Гарантированно надежный вариант оплаты от NovaPay, данный сервис предоставлен постоянным партнером компании SoundMaster – Новой Почтой. Сервис работает с любой картой мира, оплата происходит мгновенно.

Безналичный расчет – удобный способ оплаты для компаний, бюджетных организаций и ФОП-ов. Доступны варианты оплаты как с НДС, так и без. При оформлении заказа на сайте или по телефону стоит выбрать данный вариант оплаты и пометить в комментарии, что планируется оплата по безналу. Менеджер компании максимально быстро подготовит счет-фактуру и поставить в резерв необходимое оборудование. Стоимость оборудования может незначительно отличаться при оплате по безналичному расчету, менеджер уточнит точную стоимость при выставлении счета.

 

Кредит и Рассрочка – покупайте сейчас и платите позже, для всех клиентов есть возможность приобрести товары в кредит и рассрочку кликнув на странице товара или в корзине на кнопку «в кредит».