We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Кларнети
-
-
ODYSSEY OCL120
10 534 грн -
Yamaha YCL-650
87 834 грн -
YAMAHA YCL-255
30 603 грн -
-
J.MICHAEL CL-440 Clarinet
10 280 грн -
Maxtone TCC27BNS
8 389 грн -
Roy Benson RB700455
18 170 грн -
Amati ACL 201-0T
14 790 грн -
Buffet Crampon BC1134C-2-0
95 850 грн -
Buffet Crampon BC1131-2-0
82 830 грн -
Buffet Crampon BC1131G-2-0
153 990 грн -
Buffet Crampon BC1139L-2-0
116 010 грн -
Buffet Crampon BC1133L-2-0
116 010 грн -
Buffet Crampon BC1106L-2-0
116 010 грн
Як вибрати і купити кларнет
Придбання такого інструменту, як кларнет, вимагає обізнаності в багатьох питаннях купівлі.
Сімейство кларнетів включає низку духових інструментів, що відрізняються налаштуваннями. Для початку потрібно визначити потрібний тип інструменту, і щоб допомогти Вам це зробити, створено ці рекомендації.
Цей представник дерев'яних духових інструментів належить до числа наймолодших. Складається він з п'яти основних частин: мундштука, барильця, верхнього коліна, нижнього коліна і розтруба (дзвін). Ще одна складова частина - тростина (купується окремо).
Матеріали, з яких виготовляють кларнети та їхній вплив на звучання інструмента
Найпопулярнішим матеріалом є пластик, перевага якого - його міцність разом із певними музичними якостями. Більшість кларнетів початкового рівня (навчальні) зроблені з пластику.
Деревина - традиційний матеріал, що використовується для виготовлення кларнетів. Здебільшого використовують африканське чорне дерево. Через щільність цього дерева, він кращий для професіоналів за неповторний звук і резонанс. Недоліком такого кларнета є те, що за ним потрібно ретельно доглядати, щоб він прослужив тривалий час, наприклад, підтримувати нормальний рівень вологості, оскільки екстремальні коливання вологості повітря призводять до тріщин, і це губить інструмент.
Основні види кларнетів
Сім'я кларнетів охоплює низку різних інструментів, що відрізняються між собою загальним виглядом, звуком, що видається, і розмірами. Багато фахівців поділяють їх на кілька моделей, що відповідають певному стилю музики.
Так, наприклад, кларнет-сопраніно можна визначити за довгою, тонкою тростиною і, звісно ж, звучанням. Однак цей вид додатково представлений ще кількома підвидами, що містить кілька різних моделей, які відрізняються звучанням і налаштуваннями.
Бас - кларнет хоча не так часто використовується як попередній вид, але й він має свій широкий репертуар звучання: від класики до джазу і навіть поп-музики. Він значно більший за інші види і кріпиться на ремінь, що дає змогу його зручніше переносити.
Догляд за інструментом
Щоб кларнет Вам довше прослужив потрібно засвоїти кілька нескладних правил догляду за цим духовим інструментом:
Правило 1. Зберігайте інструмент подалі від дітей.
Правило 2. Зберігайте інструмент тільки в спеціальному футлярі.
А також, якщо ви живете в сухішому кліматі, кларнет потребує більшого догляду, оскільки волога випаровується з дерева швидше, спричиняючи проблеми, що стосуються звучання. У цьому разі потрібно скористатися зволожувачем повітря, який вбереже кларнет від пересихання. Але й надмірна вологість теж може нашкодити такому крихкому інструменту.
Даний посібник допоможе вибрати Ваш улюблений інструмент згідно з Вашими уподобаннями в нашому музичному інтернет-магазині soundmaster.ua. Якщо у Вас виникнуть питання, Ви зможете зв'язатися з магазином по телефону.
Як купити кларнет?
Купити кларнет в Soundmaster дуже просто! Клацніть мишкою і замовлення вже оформлене, команда Soundmaster оформить і доставить замовлення в найкоротший час. Ми пропонуємо клієнтам максимальний сервіс: краща ціна, швидка доставка, офіційна гарантія, поради експертів, грамотна консультація, реальні відгуки, постійні акції, низька вартість, величезний вибір, весь асортимент, готівковий і безготівковий продаж, розстрочка і кредит.