Цифрові піаніно Kurzweil

При замовленні цифрового піаніно на сайті soundmaster.ua

НАВУШНИКИ JBL У ПОДАРУНОК
Фильтр

Позиції 1-15 з 29

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-15 з 29

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
Відобразити як Таблиця Список

Електронне піаніно - сучасний музінструмент, що поєднує в собі традиційну клавіатуру фортепіано, новітні технології та звукопередачу чудової якості, що ні краплі не нагадує синтезатори, що з'явилися трохи раніше і є "прабатьками" цього приладу.

При його розробці, ключовим завданням було домогтися звучання, наближеного до звуку живих муз інструментів, і реалістичності взаємодії з клавіатурою. За задумом, електрофортепіано мало стати альтернативою акустичним, і використовуватися для навчання гри на клавішних у школах і вдома. При цьому виробники намагалися зберегти багато можливостей саунд-обробки, які надають синтезатори. Серед них:

  • автоакомпанемент;
  • звукові ефекти;
  • програми для навчання, тощо.

Технології, що почали стрімко розвиватися в другій половині ХХ століття, дали змогу досягти всіх поставлених цілей.

Перші зразки таких фортепіано стали з'являтися у 80-х роках минулого століття. Сьогодні, через майже півстоліття, можна купити пристрої, здатні відтворити звучання роялів, які прикрашають найвідоміші концертні зали. А все завдяки їхній конструкції. У неї включені потужні тон-генератори, молоточкові механізми для створення мелодії, і великий обсяг пам'яті, що зберігає зразки звуків, отримані під час гри на акустичних піаніно.

Звучання таких інструментів навіть професіонали не відрізняють від класичного фортепіано. У наші дні їх можна використовувати не тільки для навчання, а й для концертних виступів.

Цифрове піаніно: особливості та класифікація

Одразу варто зауважити, що новинка не відразу завоювала визнання в масового споживача - спершу здавалося неможливим, що електронний прилад може замінити акустичний. Але з часом музиканти погодилися, що цифрове фортепіано, створене з максимальним наближенням до оригіналу, здатне давати якісний реалістичний звук, і це зовсім не те ж саме, що синтезатор, який свого часу створювався для урізноманітнення звучання.

Сьогодні електронне піаніно є одним із найбільш затребуваних інструментів. Давайте розбиратися, в чому ж секрет такої популярності, а заодно які види цифрових фортепіано можна купити в Києві.

Особливості електронного піаніно

Найважливішою характеристикою електропіаніно є те, що воно створює звук механічно, як і дерев'яні моделі, тому не зовсім коректно називати його електронним інструментом, як синтезатор. Його скоріше можна віднести до класу електронно-механічних музичних приладів. При цьому, звук не синтезований штучно, а записаний з реальних фортепіано.

Клавіші електропіаніно повноцінні - вони чудово імітують клавіатуру звичайних піаніно. Граючи на ньому, ви не відчуєте різниці з процесом музикування на акустичному фортепіано. На відміну від синтезатора, у якого менша кількість октав, клавіатура має менші габарити, і натискання на клавіші вимагає менших зусиль. Таким чином, якщо ви вчитеся грати на клавішних, то для практики вдома вам підійде тільки електропіаніно.

Також до особливостей цифрових фортепіано належать:

  1. Малі габарити і вага - ви легко знайдете місце у квартирі для установки, і зможете своїми силами переставити його в разі потреби.
  2. У електроінструмента немає струн - вам не будуть потрібні послуги настроювача. Бонус- не боїться транспортування.
  3. Крім звуків клавішних (фортепіано, рояль, орган), деякі пристрої можуть імітувати синтезатор, скрипку або ударні. Також зустрічається функція мікшування.
  4. Є моделі з вбудованим рекордером, який дає змогу робити запис власного виконання в пам'ять пристрою. Його можна використовувати для аналізу своїх успіхів, або відправити рідним людям як музичний подарунок.
  5. Є MIDI-вхід, що дає змогу підключати електропіаніно до комп'ютера. Таким чином, ви можете організувати студію звукозапису прямо у себе вдома. Записуйте свої композиції в пам'ять комп'ютера, редагуйте і ранжуйте в спеціальних програмах. Головне - наявність якісної звукової карти.
  6. Наявність USB виходів дає змогу розширити вбудовану пам'ять за допомогою флешок і зовнішніх дисків, підключатися до десктопа за допомогою перехідників і використовувати пристрій як колонки для відтворення музики, записаної на накопичувач.
  7. Вбудований метроном - необхідний музикантам-початківцям для розвитку почуття ритму.
  8. Вхід для підключення навушників - дуже полегшує життя сусідам.
  9. Є входи для підключення до різних підсилювачів і професійних звукових моніторів, тому підходить для використання в концертних залах.

Типи електропіаніно

Класифікувати цифрові фортепіано можна за різними параметрами, але головними є параметри корпусу і характеристики пристрою, від яких залежить сфера його використання.

За типом корпусу електронні піаніно бувають:

1. Переносними. Такі пристрої зазвичай виготовляють у пластиковому корпусі без підставки - зовні їх легко сплутати з синтезатором. У деяких моделей є вбудована в корпус підставка, але зазвичай їх купують окремо. Перевага таких інструментів:

  • їх легко переносити;
  • займають мінімум місця для зберігання;
  • вартість.

Головним недоліком таких моделей є обмежена поліфонія (не більше 64 голосів), малий арсенал звукових ефектів і мізерний функціонал. Наприклад, на ньому ви не зможете записати трек і зробити аранжування.

2. Компактними. Корпус таких інструментів виготовляють з легких порід дерева або ДСП. Крім того, в корпус вбудовуються динаміки для відтворення звуку хорошої якості, що дає змогу отримати чистішу й об'ємнішу звукову доріжку. Перевага:

  • більш природне звучання порівняно з переносними пристроями.

3. Корпусними. Каркас таких моделей виготовляють з натурального дерева, і їх уже не так просто перетягувати по приміщенню. Вбудовані чутливі динаміки дають змогу передати максимально реалістичний звук. Перевага:

  • підходять для професійного виконання музики;
  • максимально широкий функціонал.

За призначенням, електропіаніно можна розділити на:

  • початкового рівня (для навчання);
  • для творчості;
  • сценічні;
  • професійні.

Яка оптимальна ціна електронного піаніно?

У Києві сьогодні можна купити піаніно як дешево, так і не дуже. Вартість залежатиме від таких чинників:

  • виробник;
  • якість комплектуючих, збірки, корпусу;
  • кількість додаткових функцій і варіантів налаштувань;
  • кількість клавіш і поліфонії;
  • обсяг пам'яті та семплерної бібліотеки.

Для виконавців-початківців підійдуть компактні моделі вартістю від 7000 гривень. У каталозі інтернет-магазину SoundMaster ви знайдете електроінструменти початкового рівня ТМ Casio, Kurzweil, Korg, та інші, що коштують досить дешево порівняно з професійними, але за якістю приємно здивують вас.

Для професіоналів, які виступають на сцені, у нас є моделі преміум-класу вартістю до 350 000 гривень. Наприклад, у наявності електропіаніно ТМ Yamaha з корпусом із полірованого чорного дерева, клавішами, верх яких виготовлено зі штучної слонової кістки, молоточковою механікою та поліфонією в 256 нот. На такому інструменті ви легко і віртуозно зможете виконувати як класичну, так і сучасну музику.

Оптимальна вартість визначається співвідношенням бюджету, який ви маєте у своєму розпорядженні, і завданнями, що будуть поставлені перед пристроєм. Якщо він потрібен вам для навчання вдома, не має сенсу переплачувати за додаткові функції та декор.

Як вибрати найкраще цифрове піаніно?

Спершу визначтеся, для чого воно вам потрібне. Можливі варіанти:

  1. Щоб робити домашні завдання, які видають у музичній школі. Вам потрібна модель з повним числом октав і 88 клавішами, як в акустичних інструментах. Обов'язково зверніть увагу на наявність функції "опір при натисканні на клавішу". Таке електропіаніно зможе повністю імітувати класичні моделі. Найчастіше такий функціонал зустрічається у корпусних моделей.
  2. Для періодичного музикування в своє задоволення. Вибирайте простіші пристрої - компактні та переносні. Вони легко прибираються для зберігання, мають прийнятну вартість, і не наділені зайвими функціями.

Під час купівлі інструмента важливо також звернути увагу на:

  • чутливість клавіш;
  • чи є можливість регулювати гучність звуку силою натискання на клавішу.

Добре, якщо є режими, що дають змогу змінювати ступінь чутливості клавіш. Діткам буде простіше грати в "м'якому", більш плановому режимі, досвідченим музикантам - у "жорсткому".

Додаткові функції, що не будуть зайвими в електропіаніно:

  • метроном;
  • можливість транспонування звуку;
  • функція звукозапису прослуховування треків;
  • можливість налаштування звучання під свої уподобання (класичний інструмент, рояль, сучасне піаніно);
  • імітація різних інструментів;
  • можливість зменшити звук;
  • наявність додаткового роз'єму під навушники - для гри в 4 руки на одному інструменті.

Перш, ніж оформите покупку, рекомендуємо уважно вивчити характеристики моделей, що зацікавили, і порівняти їх за допомогою спеціальної функції. Також ви можете отримати консультацію фахівців інтернет-магазину SoundMaster, притому абсолютно безкоштовно.

Де купити цифрові піаніно в Києві та Україні?

Онлайн-магазин Саундмастер пропонує оригінальні моделі електронних фортепіано, піаніно від найкращих виробників, які заслужили визнання в усьому світі. Завдяки величезному досвіду, ми допоможемо вибрати саме ту модель, що максимально відповідає вашим потребам і бюджету.

Щоб замовити електропіаніно з доставкою по території України, просто скористайтеся кошиком, або зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Своїм клієнтам ми гарантуємо:

  • відмінний асортимент;
  • доступні ціни;
  • знижки та бонуси;
  • сервісне обслуговування;
  • 14 днів для тестування купленого товару;
  • швидку розстрочку;
  • оперативну й акуратну доставку.