Электроскрипки

Фильтр

Позиції 1-15 з 18

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-15 з 18

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
Відобразити як Таблиця Список

Скрипка

Скрипка, на думку багатьох людей, це найвитонченіший і найтонший інструмент, звучання якого може пронизувати душу і серце будь-кого, хто буде її слухати. У це важко повірити, але вже майже 4 століття, зовнішній вигляд скрипки не сильно змінювався. Звичайно ж, коли ми говоримо про скрипку, то одразу ж у голові з'являється асоціація з великим майстром своєї справи - Антоніо Страдіварі. Саме завдяки його духу винахідника, першовідкривача весь світ тепер знає про такий прекрасний смичковий інструмент, як скрипка. Досить цікавою є не тільки історія походження скрипки, а й те, з чого вона виготовляється.

З чого зроблена скрипка?

Тип і якість дерева, використовуваного для виготовлення скрипки, - це дуже важливий нюанс, що позначається на подальшому звучанні інструмента. У той час як більшість скрипок виготовляють однаково - ялинова верхівка, кленові гриф, низ і обичайка - якість дерева змінюється, що і відбивається на різниці в ціні інструментів. У верхній частині скрипки розташовується дека - дерев'яна частина скрипки, яка підсилює звучання струн.

Ялина завжди була улюбленим видом дерева для виготовлення деки, тому що від природи - це твердий і щільний матеріал. Це означає, що її можна гарно вирізати, але все ж зберігши свою форму, а її щільність дає змогу створювати резонанс у звучанні в рази краще, ніж це можливо за допомогою інших типів дерева. Існує кілька видів ялини, які використовують для верхівки скрипки. Дерева, що зростали в холодному кліматі, більш щільні, більш резонансні, і тому їхня деревина найбажаніша. Чим більше блоку смереки років, тим більше вона сушиться і стає сильнішою.

Таким чином, частина смереки, що росла на великій висоті й витримувалася десятиліття до різьблення, буде чудовим верхом для скрипки. Не слід також забувати про фактуру. Найкраща ялина матиме гарний, подібний до полум'я, малюнок. Точно так само не весь клен однаковий. Скрипки преміум-класу виготовляються зі щільно-зернистого і ретельно вирізаного дерева.

Інше дерево у складі скрипки допоможе визначити довговічність, а також звучання скрипки. Гриф, наприклад, переважно виготовляється з чорного дерева, але скрипки "економ-класу" з менш дорогої деревини. Деякі інструменти можуть мати литі фітинги та/або пластикові підборідники і менш якісні мости. Якість обробки скрипки зазвичай відображається на її ціні. Добре оброблені скрипки покриваються тонким шаром лаку і ретельним поліруванням між шарами. Пігменти лаку надають інструменту чудового блиску, який показує красу дерева, з якого виготовлена скрипка.

Види скрипок

Звичайно ж ми можемо розділити скрипки на ті категорії, які їх відрізняють зовні насамперед, це:

  1. Акустична скрипка - має чотири струни, що тягнуться через кілки і місток з клена, який передає звукові коливання в деку. Вона виробляє теплі тони, округлі, завдяки природному резонансу її деревини.
  2. Електрична скрипка здатна виробляти величезний спектр звуків, завдяки своїй бортовій системі полярного звукознімача з великим тональним управлінням. Хоча є і спеціальні електричні датчики, які можуть бути встановлені на акустичну скрипку, справжня електрична скрипка має вбудований звукознімач, щоб посилити свій звук. Щоб уникнути зворотного зв'язку, спричиненого резонансом у порожнистому тілі скрипки, електричні скрипки зазвичай мають тверді корпуси, і часто мають мінімалістичний дизайн, щоб зменшити вагу.

Як правило, класичні та народні музиканти віддають перевагу акустичним інструментам, а рок- і джаз-музиканти більше схиляються до електричних скрипок. Завдяки їхнім можливостям, електричні скрипки є хорошим вибором для музикантів. Але більш традиційні види скрипок, описані нижче:

  1. Скрипка масова - цей вид скрипок призначений для навчання. Здебільшого їх роблять із берези, граба або різновидів червоного дерева. Звучання її не надто ідеальне, але для початку навчання гри на скрипці відмінно підійде.
  2. Скрипка оркестрова - ця скрипка має дуже м'який голос. Виготовляється вона спеціально для того, щоб її гра не сильно виділялася із загального ансамблю. Зазвичай роблять її з ялини та кедра.
  3. Скрипка для сольних виступів - чудово підходить для виступу в камерних оркестрах, саме там, де потрібно виділити і підкреслити гру на інструменті.
  4. Артистична скрипка - унікальне звучання, унікальний зовнішній вигляд - саме це відрізняє скрипки такого виду від усіх інших. Для виготовлення цих скрипок використовується чорне дерево, самшит і палісандр.

Розміри скрипок

Скрипки бувають дев'яти розмірів. Дорослі, як правило, віком від 11 років і старше, можуть використовувати стандартну, повнорозмірну скрипку. Для дітей є також 3/4, 1/2, 1/4, 1/8, 1/10, 1/16 і 1/32 скрипки. Повнорозмірна скрипка також згадується як розмір 4/4.

Розмір скрипки

Вимірювання довжини (в дюймах)

4/4

23"

3/4

22"

1/2

20"

1/4

18"-1/2

1/8

16"-1/2

1/10

15"

1/16

14"

1/32

13"

Є два способи вимірювання скрипки. З лівої руки повністю висунутої від його або її тіла, вимірювати від основи шиї до зап'ястя або до центру долоні. Якщо Ваша дитина займається у викладача, Ви можете запитати, якому методу віддати перевагу. Вимірювання від шиї до зап'ястя вкаже найбільш зручний розмір для початківця. Вимірювання від шиї до центру долоні визначатиме, чи на великому інструменті Ваша дитина має грати.

Таблиця допоможе вам визначити, який розмір скрипки потрібен вашій дитині на основі вимірювань. Якщо Ви не впевнені, яку стратегію вимірювання використати або вимірювання Вашої дитини припадає між двома розмірами, подумайте, як швидко він або вона буде рости для інструмента, який занадто великий, або про те, як швидко він або вона переросте той, який просто занадто малий.

Як вибрати скрипку?

Коли ви зрозуміли основи будови скрипки - настав час почати шукати інструмент, який відповідає вашим потребам і бюджету.

  1. Скрипки для початківців. Здебільшого скрипки для початківців будуть зроблені з дерева нижчої якості та матимуть значно менше ручної роботи, різьблення, складання та оздоблення. Вони, як правило, мають пластикові деталі, це можуть бути кілки або підборідник. Ці інструменти добре підходять для тих, хто зацікавлений у навчанні, але не впевнений у тривалості своєї гри на інструменті.
  2. Скрипки проміжного рівня. Деякі магазини і бренди хочуть опустити цю категорію, проводячи відмінність тільки між "Професіоналом" і "Початківцем". Це корисна категорія, особливо для музикантів, які знають, що їм потрібно щось краще, ніж скрипки для початківців, але не готові вкладати тисячі доларів у професійну скрипку.
  3. Скрипки для професіоналів. Професійні скрипки будуть зроблені з дерев, вирощених у холодних умовах і повільно висушених, так само скрипка буде ручної роботи, зібрана в скрипкового майстра і з матеріалів високої якості, таких як гриф із чорного дерева і дерев'яний струнотримач. Відмінні матеріали та художня майстерність, вкладена в ці скрипки, підвищує їхню цінність і робить придатними для професіоналів, початківців і проміжного рівня музикантів.

Де купити скрипку в Києві та Україні?

Якщо Ви вирішили придбати скрипку, але ще не визначилися з вибором, то Ви можете зателефонувати в наш магазин. Консультанти SoundMaster допоможуть Вам вибрати скрипку, яка підходить для Вас. Також у нас є варіант доставки скрипки по всій Україні. Телефонуйте нам, ми раді допомогти Вам з вибором скрипки!

Купити скрипку в Soundmaster дуже просто! Клацніть мишкою і замовлення вже оформлене, команда Soundmaster оформить і доставить замовлення в найкоротший час. Ми пропонуємо клієнтам максимальний сервіс: краща ціна, швидка доставка, офіційна гарантія, поради експертів, грамотна консультація, реальні відгуки, постійні акції, низька вартість, величезний вибір, весь асортимент продукції від найкращих виробників, готівковий і безготівковий продаж, розстрочка і кредит.