Портативні рекордери

Фильтр

Позиції 1-15 з 59

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список
  1. Zoom H4n PRO BLK
    Рейтинг:
    100%
    9 360 грн
  2. Zoom H1n
    Рейтинг:
    100%
    3 744 грн
  3. Zoom M4 MicTrak
    19 188 грн
  4. Zoom M2 MicTrak
    9 594 грн
  5. TASCAM DR-10L Pro
    11 999 грн
  6. Tascam DR-100mkIII
    Спеціальна ціна 16 149 грн Звичайна ціна 21 459 грн
  7. Zoom R12
    11 934 грн
  8. Zoom F8n
    44 226 грн
  9. Zoom Q2n-4K
    10 296 грн
  10. SARAMONIC SR-PAX1
    3 990 грн
  11. Tascam DR-05X
    6 239 грн
  12. Saramonic SR-Q2
    4 050 грн

Позиції 1-15 з 59

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Портативні рекордери та польові студії звукозапису.

Навіщо потрібні портастудії та рекордери? Портативні пристрої звукозапису покликані допомогти зібрати матеріал у польових умовах, без кабелів і мережі живлення, для подальшої постобробки в студії. Інформація зберігається в пам'ять рекордера або на носій (карту пам'яті).
Використовують таке обладнання на локаціях відеозйомок, інтерв'ю, блогів, запис семплів, звуків природи та оточення, інструментів і обладнання, живих виступів.

Пристрій може якісно записати звук на вбудований мікрофон або на під'єднаний, майже всі мають додатковий вхід і фантомне живлення. Невелика вага дасть змогу легко переносити рекордер у рюкзаку, сумці, кейсі, кишені, а малі габарити - швидко дістати й активувати запис максимально швидко. Деякі моделі мають стільки функцій і можливостей, що можуть цілком замінити невеликий мікшерний пульт і підзвучити захід, за наявністю лінійного виходу.

Типи записуючих компактних рекордерів.

В основній масі портативні рекордери ділять на два сегменти напівпрофесійні та професійні. Розглянемо основні відмінності.

Напівпрофесійні рекордери мають простіший набір функцій:

  • Запис звуку в моно і стереорежимі, за наявності двох мікрофонів;
  • Корпус виконаний із пластику, що робить пристрій більш легким і ергономічним;
  • Деякі моделі можуть записувати так само і відео, за наявності вбудованої камери;
  • Простий набір функцій і просте управління зрозуміле кожному;
  • Доступна ціна при відмінній якості.

Професійні моделі з розширеним функціоналом і налаштуваннями:

  • Багато хто може записувати одночасно кілька каналів звуку, від двох до восьми і більше. Залежно від моделі є можливість підключати кілька мікрофонів, інструментів і джерел звуку;
  • Металевий корпус надійніший і ударостійкіший в умовах жорсткої експлуатації. Водночас у багатьох моделях використовується магнієвий сплав, який не додає багато ваги порівняно з пластиком;
  • Регулювання звуку має більше можливостей - еквалайзер, тембрблок і налаштування чутливості (гейна);
  • Частота обробки звуку, дискретизації вища, ніж у простіших моделей, що відчутно впливає на результат особливо в умілих руках.

Купити портативний рекордер вигідно.

Є низка причин, чому купити портативний пристрій для звукозапису буде чудовим рішенням багатьох завдань - це портативність, надійність, якість звуку, практичність у застосуванні, універсальність і прийнятна вартість.

Вибрати серед каталогу звукового обладнання потрібний рекордер можна застосувавши фільтр на сайті або проконсультувавшись у чаті підтримки Soundmaster чи телефоном. Попитом у багатьох музикантів і фахівців, журналістів, звукорежисерів, продюсерів, дизайнерів, блогерів користуються моделі рекордерів Zoom, Tascam, Roland.

До портастудії так само є маса додаткових аксесуарів для під'єднання до камери або фотоапарата, зовнішньої звукової апаратури та обладнання.