USB мікрофони

Фильтр

Позиції 1-15 з 82

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список
  1. SARAMONIC Smartmic MTV500
    Рейтинг:
    100%
    3 990 грн
  2. Saramonic SR-MV2000
    Рейтинг:
    100%
    3 450 грн
  3. Superlux E205UMKII
    Рейтинг:
    100%
    3 813 грн
  4. Rode NTUSB
    Рейтинг:
    100%
    8 930 грн
  5. Behringer C1U
    Рейтинг:
    100%
    2 670 грн
  6. AKG Lyra C44-USB
    Спеціальна ціна 5 599 грн Звичайна ціна 8 099 грн
  7. AKG Aura C22-USB
    Спеціальна ціна 3 399 грн Звичайна ціна 3 999 грн
  8. MONKEY BANANA MICO
    3 825 грн
  9. MACKIE CARBON
    Спеціальна ціна 5 852 грн Звичайна ціна 8 360 грн
  10. PRESONUS REVELATOR
    Спеціальна ціна 4 370 грн Звичайна ціна 8 740 грн
  11. Sennheiser MK 4
    Спеціальна ціна 12 559 грн Звичайна ціна 15 009 грн
  12. Shure MV7-K
    Рейтинг:
    100%
    16 335 грн
  13. RODE NT-USB MINI
    Рейтинг:
    100%
    5 510 грн

Позиції 1-15 з 82

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

За останні 20 років запис музики різко змінився. Тепер створення записів високої якості не є чимось складним для музикантів, які створили свої власні домашні студії. Але що, якщо ви просто хочете записати свій цифровий запис, репетицію або виступ з мінімальними зусиллями за допомогою одного комп'ютера? USB мікрофони допоможуть вам у цьому, адже їх можна використовувати з будь-якими цифровими пристроями, які мають функцію запису і роз'єм USB. Ці мікрофони стали популярними завдяки своїй plug 'n' play можливості.

USB Мікрофони vs традиційні

USB мікрофон має свої власні переваги та недоліки, якщо порівнювати його зі стандартним. Звичайно ж, головною перевагою можна назвати те, що USB мікрофони не потребують додаткового аудіообладнання для підключення до комп'ютера. Поки у Вас є ноутбук або комп'ютер чи будь-який інший USB-пристрій, обладнаний аудіозаписом і програмним забезпеченням DAW, у Вас все буде добре.

USB мікрофони оснащені цифровим інтерфейсом, який вбудований прямо в корпус. А це, як правило, є більш доступним варіантом, ніж купівля мікрофона та інтерфейсу окремо. Для тих, хто перебуває в режимі економії, це є хорошим способом зробити якісний запис і водночас сильно не витратитися.

Якщо ви вирішили купити USB мікрофон для ноутбука або комп'ютера, насамперед варто зазначити, що usb-виходи нечасто зустрічаються на аудіо інтерфейсах і на мікшерних пультах. Більшість мають додаткові роз'єми XLR, які впораються з цією проблемою. Мікшерний пульт або аудіо інтерфейс також забезпечить хороший контроль над еквалайзером і мікшуванням сигналів мікрофона, що оцінять досвідчені звукорежисери. Але майте на увазі, що програмне забезпечення для мікшування в більшості DAW може дати вам такий самий контроль над звуком мікрофона.

Перетворення в цифровий звук

Ще однією функцією комп'ютерного звукового інтерфейсу і деяких мікшерних пультів є перетворення аналогового сигналу мікрофона в цифрові дані, які потім можуть бути оброблені комп'ютером.

Проте, в USB мікрофон, ця можливість, як правило, вбудована прямо в пристрої. І тому якщо ви хочете вибрати якісний електроакустичний прилад, потрібно приділити ретельну увагу цій функції, оскільки вона впливає на три найважливіші характеристики пристрою, а саме на частоту дискретизації, розрядність і затримку.

Простіше кажучи, конвертація аудіо хвиль у цифрові дані передбачає захоплення великої кількості семплів. Подумайте про кожен семпл, як про моментальну копію поточних сигналів музики. Швидкість і глибина, якими ці семпли будуть охоплені, визначать якість цифрового запису. Частота дискретизації та розрядність USB мікрофона дають підказки з приводу очікуваної якості запису.

Частота дискретизації

Швидкість, іменована частотою дискретизації, вимірюється в кГц (кілогерц). Для захоплення спектра частот у діапазоні людського слуху, необхідно використовувати частоту дискретизації щонайменше в розмірі 44,1 кГц. Такого показника, як правило, вистачає, щоб зробити запис. Професійне A/V обладнання часто використовує частоту дискретизації в розмірі 48 кГц і 96 кГц, почасти тому, що вони сумісні з іншими інструментами професійного виробництва і пропонують найкращі параметри редагування.

Розрядність

Розрядність цифрового запису відноситься до того, скільки біт інформації буде вміщати в собі кожен семпл. Компакт-диски мають 16-бітну розрядність, і, щонайменше, мікрофон має впоратися з нею теж. Професійне аудіообладнання часто використовує 24-бітові семпли, що можуть надати деякі USB мікрофони.

Затримка

Показник затримки стосується тривалості затримки в часі, який необхідний для перетворення звуку мікрофона в цифровий формат і повторного його відтворення. Це може бути проблемою, коли ви записуєте новий трек, слухаючи відтворення раніше записаних треків з навушників. Загалом, чим вищої якості Вам потрібно купити USB мікрофон, тим нижчою має бути його затримка. Деякі виробники пристроїв борються із затримкою, увімкнувши вихід на навушники конкретно для відстеження запису в реальному часі.

Конденсаторні мікрофони vs динамічні

До цього часу цей посібник припускав, що Ви шукаєте USB мікрофон для запису музичної продукції, а не для живого виконання. Ви, найімовірніше, не хочете, щоб пристрій було підключено до комп'ютера під час вашого виступу на сцені.

Виробники роблять таке ж припущення, проектуючи USB мікрофони для запису аудіо, а не для живого звуку. Таким чином, більшість USB мікрофонів є конденсаторними моделями. Через їхній розширений частотний діапазон і більш перехідне звучання, конденсаторні є більш поширеними в студії, ніж динамічні. Проте конденсаторні мікрофони можуть стати проблемою під час роботи з деякими гучними джерелами, оскільки вони є більш делікатними, ніж динамічні моделі. Як наслідок, вони менш широко використовуються на сцені, де надійнішими є динамічні, особливо під час ручного використання.

Деякі виробники почали робити динамічні мікрофони, які також мають і USB порт. Ці завжди готові пристрої легко під'єднати до комп'ютера або до звукової консолі, і, отже, вони можуть виконувати подвійну функцію.

Audio-Technica AT2005USB є популярним, гібридним, універсальним мікрофоном з двома типами роз'ємів.

Розмір діафрагми мікрофона

Мікрофони також різняться за розміром своєї діафрагми, компонентом, який насамперед реагує на вхідний звук. Моделі з великими діафрагмами є хорошими і універсальними, які більш чутливі, ніж моделі з маленькими діафрагмами. Вони також можуть краще підібрати низькі частоти, ніж мікрофони з малими діафрагмами.

Діаграма спрямованості мікрофона

Мікрофони розроблені для того, щоб збирати звуки різними способами, і, зокрема, з різних напрямків. Так, у деяких випадках найкращим варіантом буде мікрофон, який вловлює звук у всіх напрямках, тоді як в інших ситуаціях більше підійде пристрій, призначений для вловлювання звуку тільки в одному напрямку.

Ось найпоширеніші діаграми спрямованостей USB мікрофонів

Кардіоїдна

Ці мікрофони названі на честь їхньої форми у вигляді серця. Вони, перш за все, захоплюють звук спереду з деякою обмеженою чутливістю з боків. Ця модель використовується в багатьох додатках для запису і взагалі вони є найкращими, коли небажано вловлювати все звучання в кімнаті. Напів-кардіоїдні моделі мають вужчу сферу застосування.

Всеспрямовані мікрофони

Всеспрямовані мікрофони є найкращим вибором, якщо Ви хочете вловити звучання в кімнаті і саме джерело звуку. Всеспрямований мікрофон також гарний для запису кількох акустичних інструментів і голосів одночасно.

Матричні мікрофони

Бувають випадки, коли Вам необхідний всеспрямований мікрофон, а буває так, що потрібен кардіоїдний пристрій. Якщо це про Вас, то вам варто купити USB-мікрофон з діаграмою спрямованості, що перемикається. Вони зазвичай називаються матричними, і також відомі як перемикаються або різноспрямовані пристрої.

Керування USB мікрофоном

Оскільки USB мікрофони інтегрують функції, якими зазвичай володіють аудіо інтерфейси і підсилювачі, вони включають в себе елементи управління, які зазвичай не є частиною стандартних мікрофонів. Як правило, вони мають регулятор гучності, який дає змогу налаштувати вихідний сигнал. І як уже згадувалося, деякі мають перемикачі діаграми спрямованості.

Інші USB мікрофони можуть мати такі функції:

  • Кнопкова панель: перемикач для придушення вихідного сигналу мікрофона, що дає змогу запобігти перевантаженням і спотворенням.

  • Функція Monitor mix: для змішування сигналу з мікрофона з відтворюваним звуком.

  • Функція Mute control: вимикає сигнал мікрофона.

  • Функція Low-cut filter: вирізає низькі частоти, усуваючи сценічний гул і шум.

  • Режим еквалайзера: Зазвичай мікрофони не мають деталізованого, багатосмугового еквалайзера, але вони можуть мати перемикач режимів еквалайзера, який попередньо посилить мікрофон для різних типів запису.