Акустичні ударні установки для новачків та професіоналів: вибір, класифікація та виробники

Барабанні установки є невід'ємною частиною багатьох музичних жанрів і стилів. Вони створюють ритмічний фундамент та надають музиці енергію та динаміку. Ударні установки дозволяють барабанщикам виразити свою творчість, а також є важливою частиною музичного ансамблю. У цій статті ми розглянемо ударні установки для новачків та професіоналів, їх складові, класифікацію, як вибрати установку для початківця та відомих виробників.

Барабанні установки: Історія та призначення цих унікальних інструментів

Акустичні барабанні установки є одними з найстаріших і найпопулярніших музичних інструментів, що використовуються в різних культурах по всьому світу. Їх історія сягає далеко в минуле, а сьогодні вони залишаються невід'ємною частиною різних музичних жанрів. У цій статті ми розглянемо коротку історію барабанних установок та їх призначення.

Історія барабанних установок: Барабанні установки мають довгу історію, починаючи зі стародавніх цивілізацій. Вони використовувалися в різних культурах як засіб комунікації, ритуальні інструменти та музичні супроводи. Спочатку барабани були простими барабанами зробленими з натуральних матеріалів, таких як шкіра або дерево, які били по них руками або палицями.

У середньовіччі барабани стали складатися зі снер-барабану та тарілок. Вони використовувалися військовими формуваннями для передачі команд та створення ритмічного фундаменту. З розвитком музики та музичного виконавства, барабанні установки почали ширше використовуватися в різних жанрах, включаючи класичну музику, джаз, рок, поп та багато інших.

Акустичні ударні установки для новачків та професіоналів 1

Призначення барабанних установок: Барабанні установки використовуються з різними метою і в різних контекстах. Основні функції барабанних установок включають:

 1. Ритмічний фундамент: Барабанні установки створюють основу для ритмічного супроводу музичного виконання. Вони додають структуру та наповнюють музику ритмічними фігурами.
 2. Експресивність: Барабанні установки можуть додати виразності та динаміки до музичного виконання. Вони дозволяють барабанщику виражати свої почуття та емоції через різноманітні удари та звуки.
 3. Сольні партії: Барабанні установки можуть бути використані для виконання сольних партій, демонструючи технічну майстерність барабанщика та його імпровізаційні навички.
 4. Акомпанемент: В багатьох жанрах музики, барабанні установки виконують роль акомпанементу, додаючи текстурність та грув до музичного ансамблю.

Барабанні установки мають довгу історію та широкий спектр застосування в музичній сфері. Вони не тільки створюють ритмічну основу, але й додають виразності та енергії до музичного виконання. Незалежно від жанру музики, барабанні установки є невід'ємною частиною музичного ансамблю. Вони надають музиці ритму, драйву та глибини, роблячи її неповторною та захоплюючою для слухачів.

Якщо ви шукаєте барабанні установки, зверніть увагу на їх історію, призначення та якість. Це допоможе вам знайти ідеальні установки, які задовольнять ваші потреби та допоможуть вам розкрити свій музичний потенціал.

Складові ударної установки: Ударна установка складається з таких основних компонентів:

 • Робочий-барабан: основний барабан установки, який зазвичай розміщується посередині та використовується для створення ритмічного фундаменту. Його ще називають «малий барабан» або snare.
 • Том-томи: це барабани різних розмірів, які дають різні висоти звуку. Зазвичай використовуються два або більше том-томи, розташовані над або поруч з снер-барабаном.
 • Бас-бочка: це великий барабан котрий відповідає за басову складову звучання установки.
 • Тарілки: набір тарілок для ударних включає різні типи тарілок, такі як хет, райд, креш та інші. Вони використовуються для створення різних звуків та ефектів.
 • Педаль бас-барабану: це педаль, яка кріпиться до бас-барабану і дозволяє барабанщику створювати низькочастотний звук басу.
 • Стійки та кріплення: це механізми, які тримають тарілки, з'єднують барабани та підсилюють загальну конструкцію установки.
 • Стілець для барабанщика: комфортний стілець з підлокітниками і спинкою, що дозволяє барабанщику сидіти зручно під час гри.

 

Класифікація барабанних установок: Барабанні установки можна класифікувати за різними критеріями, такими як розмір, матеріал, стиль та комплектація. За розміром барабанні установки поділяються на стандартні (від 4 до 7 елементів) і міні-установки (менше 4 елементів). За матеріалом виготовлення розрізняють установки з дерева, металу або композитних матеріалів. За стилем установки можуть бути спрямовані на певні жанри, наприклад, рок, джаз або латиноамериканську музику. Комплектація установки також може відрізнятися, залежно від виробника та моделі.

Як вибрати ударну установку для новачка: При виборі ударної установки для новачка слід враховувати кілька важливих факторів. По-перше, потрібно визначити бюджет і вибрати установку, яка відповідає вашим фінансовим можливостям. Також слід звернути увагу на якість матеріалів та збірку установки, оскільки це впливає на її звучання та тривалість служби. Для новачків рекомендується почати зі стандартної комплектації, яка включає снер-барабан, том-томи, тарілки та педаль бас-барабану.

Акустичні ударні установки для новачків та професіоналів 2

Відомі виробники барабанних установок.

На ринку існує багато виробників барабанних установок, серед найвідоміших можна виділити такі:

 • Pearl: виробник з довгою історією, який пропонує широкий асортимент установок для різних рівнів виконавців.
 • DW (Drum Workshop): виробник професійних барабанних установок високої якості та звучання.
 • Yamaha: компанія, яка відома своїми інструментами, включаючи барабанні установки, які пропонують різні варіанти для початківців і професіоналів.
 • Mapex: виробник установок, відомий своїм високим стандартом якості та досить доступними цінами.
 • TAMA: виробник, що має багатий досвід у виготовленні барабанних установок та популярних серед професіоналів та новачків. Напевно найвідоміший виробник у світі. Японська якість яка відчувається у кожному елементі незалежно від цінової категорії продукту.

Купити ударну установку можна в інтернет-магазині soundmaster.ua, у нас можна знайти широкий вибір моделей, брендів та цінових категорій.

Завершуючи, вибір ударної установки для новачка або професіонала є важливим завданням. Враховуючи складові установки, їх класифікацію та рекомендації щодо вибору, ви зможете знайти якісну установку, яка задовольнить ваші потреби та допоможе розкрити свій творчий потенціал.

Акустичні ударні установки для новачків та професіоналів 3