Дисконтна програма

Отримуйте знижки та беріть участь у спеціальних акціях з дисконтною програмою від SoundMaster. Зробивши одноразову покупку на суму від 1000 гривень, ви отримуєте дисконтну картку із 3% знижки на наступну покупку. Чим більша сумарна вартість ваших покупок — баланс на дисконтній карті, тим більшою стає знижка.

 

Відсоток знижки                                     Баланс на дисконтной карте,
грн.                                                         
Сума покупок за рік для утримання знижки,
грн.
3% 1000 0
5% 5000 1
7% 10000 1001
10% 20000 2001
 
 

Щоб підтримувати знижку більше ніж 3%, зробіть за рік покупки на мінімальну суму згідно з таблицею. Якщо протягом року ви не робите покупок, відсоток знижки повертається на 3%. У разі умовний баланс покупок стає на стартову суму 1000.

 

Додаткова знижка до Дня народження

 

Отримайте додаткову знижку 2% до знижки дисконтної картки протягом п'яти днів після Дня народження. Тільки для іменинника карта діє вже за першої покупки. Щоб використати знижку іменинника, покажіть менеджеру дату народження у своєму паспорті. Максимальна сумарна знижка — 10%.

 

Обмеження дисконтної програми

 

Дисконтна та акційна знижка на товар не підсумовується. Якщо товар бере участь у акції, він не бере участь у дисконтної програмі.

Знижки не поширюються на продукцію наступних брендів: AKG, Crown, DBX, JBL Professional, Lexicon, Soundcraft, SHURE, Tascam, Сasio, Medeli.

На продукцію наступних виробників максимальна знижка за дисконтною карткою лише 5% : Admira, Audix, B52, Bogner, Celestion, Chauvet, CME, Cort, D'addario, Danelectro, Ddrum, Dean Markley, Dimarzio, ESP, Evans, Framus, Hohner, HQ Percussion, Line6, Maxtone, Parksons, Paxphil, Planet Waves, Puresound, RGD, Rico, Rockbag, Sabian, Samson, Soundking, Superlux, Tech21, Vic Firth, Warwick, Yamaha, Arctic, AXL, B.C.RICH, BEHRINGER, BOSS, BUGERA, CAKEWALK, CROWN PERCUSSION, DH, EDIROL, GALLI, GLIGA, HALLEONARD, HAMER, HERCULES, J&D, JUPITER, KAPOK, LEVY`S, MAPEX, MICHAEL KELLY, PEARL RIVER, PREMIERE, PROEL, RCF, ROLAND, ROTOSOUND, TULA, WALDEN.