Синтезатори

Спеціальна акція – при купівлі синтезатора, Ви отримуєте Х-подібну стійку у подарунок.

Стійка в подарунок!
Фільтр

Позиції 1-15 з 286

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список
  1. YAMAHA PSR-SX600

    45 525 грн
  2. YAMAHA SHS-500B Sonogenic (Black)

    Спеціальна ціна 14 999 грн Звичайна ціна 20 160 грн
  3. Casio CT-X3000

    Спеціальна ціна 14 395 грн Звичайна ціна 16 935 грн
  4. YAMAHA PSR-E273

    Рейтинг:
    100%
    10 797 грн
  5. YAMAHA PSR-F52

    Рейтинг:
    100%
    Спеціальна ціна 7 599 грн Звичайна ціна 8 457 грн
  6. CASIO CT-S200BKC7

    Рейтинг:
    100%
    7 580 грн
  7. Casio CT-S200WEC

    Рейтинг:
    100%
    7 580 грн
  8. CASIO LK-S450C7

    Рейтинг:
    100%
    14 135 грн
  9. Casio CT-X800

    Рейтинг:
    100%
    14 545 грн
  10. Casio CT-X5000

    Рейтинг:
    100%
    23 115 грн
  11. Casio CT-X700

    12 220 грн
  12. NUX NEK-100

    8 573 грн
  13. Yamaha MONTAGE8

    237 138 грн
  14. Yamaha MONTAGE6

    182 334 грн
  15. YAMAHA PSR-SX900

    105 453 грн

Позиції 1-15 з 286

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Синтезатор - що це за інструмент

Синтезатор - це пристрій, що дає змогу генерувати й обробляти звук для отримання різних тембрів. З поправкою на типи синтезу, які реалізовані в кожному конкретному апараті, користувачеві доступні для редагування такі параметри, як форма хвилі і частота генераторів, тип, резонанс і зріз фільтра, відсоток змішування генераторів і взаємна модуляція, а також багато інших характеристик тембру. Історично всі елементи синтезатора являли собою окремі пристрої, з'єднані між собою за певним алгоритмом і спрямовані в підсилювач. На сьогоднішній день, в розмовній практиці, під поняттям синтезатор часто мають на увазі клавіатуру, оснащену вбудованим набором звуків, які можуть бути як генеровані самим пристроєм, так і заздалегідь підготовленими і доступними в банках пам'яті.

Види музичних синтезаторів

Перший синтезатор був створений ще в далекому 1876 році. Але зараз сучасний синтезатор - це щось більше, ніж клавіатура рояля з двома октавами, в яку вбудовано динамік. Зараз синтезатор - це цифровий музичний інструмент, за допомогою якого можна розвинути свої музичні здібності та стати всесвітньо відомим виконавцем. Почнемо з високопрофесійних видів синтезаторів і дійдемо до найпростіших.

Рековий синтезатор (тон-генератор)

Унікальність цього професійного синтезатора в тому, що в ньому немає клавіатури. Цей вид призначений виключно для студійної роботи. Як правило, такі синтезатори самостійно не виробляють звуки, вони додають тон до вже наявного звучання.

Професійний синтезатор

Синтезатор для професіоналів - цей синтезатор чудово підійде для людей, які не тільки чудово грають на піаніно, а й мають непереборне бажання спробувати створити щось нове, нове звучання.

Синтезатор для початківців

Неперевершений варіант для тих, хто дуже хоче навчитися створювати сучасну музику і вміти грати класичні твори. Синтезатор для навчання відрізняється своїми клавішами, які можуть мати світлове підсвічування. Під час гри, вона підсвічує клавіші, які необхідно натискати.

Синтезатор для дітей

Цей синтезатор призначений для наймолодших музикантів. Щоб із самого раннього віку прищепити дитині любов до гри на музичних інструментах, достатньо спробувати навчитися грати на синтезаторі. Цікаві звуки, які звучать під час натискання на клавіші, можуть дуже зацікавити дитину. Надалі, це може перерости в інтерес до більш професійного музичного обладнання.

Скільки коштує синтезатор і якого бренду купити?

Під час купівлі синтезатора слід зважати на наявність дорогих і більш бюджетних брендів. Найкращі виробники високо цінують неповторне темброве забарвлення своїх інструментів, і купуючи дорогий ексклюзивний апарат, користувач платить саме за це.

Верхній ціновий сегмент:

Середній ціновий сегмент:

Нижній - середній сегмент:

Також, кожен виробник клавішних музичних інструментів намагається реалізувати ексклюзивні алгоритми поведінки і контролю звуку. Обираючи Ваш майбутній синтезатор, не забудьте про додаткові аксесуари, як-от клавішна стійка і сустейн педаль. Якщо Ви плануєте купити синтезатор для репетиції, або ви часто міняєте місце гри на інструменті, то Вам може знадобиться чохол для клавішних інструментів іпара інструментальних кабелів для під'єднання до мікшерного пульта.

Який купити синтезатор у Києві та Україні?

У нашому магазині в розділі синтезатори зібрано досить великий каталог пристроїв, об'єднаних за принципом наявності власного звукового модуля. Тут Ви знайдете все, починаючи від базових цифрових робочих станцій до аналогових і концертних апаратів. При виборі слід визначити завдання для Вашого майбутнього синтезатора. Якщо Ви тільки починаєте освоювати клавіатуру і хочете швидше навчитися виконувати нескладні композиції, то Вам підійдуть такі інструменти, як Yamaha PSR-E343 або Casio LK-280, які користуються найбільшим попитом у наших клієнтів.

У разі, якщо Ви шукаєте інструмент, в якому зібрано все різноманіття функцій робочої станції авто-акомпанемент, безліч доступних стилів, можливість запису в пам'ять станції власних аранжувань, то ми рекомендуємо придивитися до таких апаратів, що чудово зарекомендували себе, як Yamaha MOXF8 або Korg KRONOS X-61. У сценічній практиці часто застосовуються такі інструменти як Nord Lead 2X, Nord Stage 2, Roland V-Synth GT. Все вищевикладене важливо знати, але не обов'язково. Наші консультанти музичного магазину Soundmaster відмінно розбираються в клавішних інструментах і допоможуть купити синтезатор, який підійде саме для Вашого випадку. Якщо Ви не впевнені в моделі, зателефонуйте нам або залиште заявку і за кілька днів Ви станете щасливим володарем Вашого інструменту. Доставка синтезаторів по Києву і всій Україні.