Педалі та процесори ефектів

Фильтр

Позиції 1-15 з 753

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список
 1. HOTONE AUDIO AMPERO
  Рейтинг:
  100%
  17 556 грн
 2. MOOER GE150
  Рейтинг:
  100%
  6 825 грн
 3. Mooer GE100
  Рейтинг:
  100%
  4 095 грн
 4. Mooer Ragemachine
  Рейтинг:
  100%
  3 120 грн
 5. Dunlop M115
  Рейтинг:
  100%
  4 289 грн
 6. Electro-Harmonix Metal Muff
  Рейтинг:
  100%
  5 148 грн
 7. GATOR GPTBLPWR CE
  Рейтинг:
  100%
  7 300 грн
 8. Electro-Harmonix Nano Clone
  Рейтинг:
  100%
  2 738 грн
 9. Electro-Harmonix LPB-2ube
  Рейтинг:
  100%
  Спеціальна ціна 5 791 грн Звичайна ціна 10 530 грн
 10. Dunlop M116
  Рейтинг:
  100%
  5 147 грн
 11. Dunlop GCB 95
  Рейтинг:
  100%
  4 289 грн
 12. Dunlop M132
  Рейтинг:
  100%
  5 147 грн

Позиції 1-15 з 753

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Гітаристи дуже креативні і творчі люди, які постійно вдосконалюють своє вміння і шукають своє звучання, освоюють нові техніки гри на гітарі. Для розкриття всіх барв гітарної гри і реалізації потенціалу музиканта потрібні особливі елементи обробки звуку - вони називаються гітарні педалі і процесори ефектів. Розглянемо кожен з них окремо.

Гітарні педалі.

Педаль для гітари або в народі "гітарна примочка" - це невеликий електронний прилад, через який проходить сигнал і змінюється відповідно до ефекту, закладеного в схемі. Існує безліч різноманітних ефектів і під кожен є своя педаль. Крім самого ефекту, у примочках є можливість відрегулювати основні та допоміжні параметри: інтенсивність, гучність, тривалість або інші, що впливають на звучання.

Здебільшого педалі використовують з електрогітарою та бас-гітарою, хоча так само існують ефекти для акустичних інструментів і вокалу. Гітарист набирає собі достатньо примочок виходячи з потреби і стилю музики, додаючи по ходу засвоєння нові педалі в ланцюг ефектів. Примочки типу дисторшн, овердрайв, ділей, реверб, фуз, фленджер, хорус - одні з популярних, цей вибір музикантів підійде для кожної гітари. В основі своїй всі педалі мають аналогову схему обробки гітарного сигналу.

Педалборди.

Коли педалей для гітари стає багато і незручно їх постійно носити і підключати на концертах і репетиціях, гітаристу на допомогу приходить педалборд. Це спеціальна платформа, на якій можна вмістити всі примочки в потрібній послідовності та підключити. Зазвичай педалборди мають у комплекті чохол або кейс для комфортного перенесення. Педальки в безпеці.

Гітарні процесори.

Процесор гітарних ефектів покликаний допомогти гітаристу упакувати всі ефекти в один невеликий корпус. Призначення процесора - створити будь-який звук і налаштувати так, як потрібно музиканту, вибудувати ланцюг з купи варіантів, отримати свій "пресет", який можна зберегти і використовувати за необхідності. Справжній потужний процесор на кшталт Line6 Helix або POD500 не поступиться серйозному педалборду з набором педалей найвищого класу. Бюджетний гітарний проц допоможе познайомитися новачкові з тим, як звучать ефекти, і знайти звуки, які йому ближче, не витрачаючи купу коштів на кожну педаль.

Звук, надходячи в процесор, перетворюється з аналогового в цифровий, обробляється і повертається знову в аналоговий, через це бюджетні процесори не дадуть тієї якості, яку отримують під час оброблення класичною примочкою. Хоча, як було сказано вище, хороший процесор не поступиться топовим педалям у звучанні - там стоїть серйозний процесор з можливістю максимально реалістично емулювати звуки аналогових моделей.

Як купити педаль або процесор для гітари?

Прослухати, вибрати потрібні ефекти і відтворити звук улюбленого виконавця сьогодні можна за допомогою численних відеороликів на інтернет-ресурсах, вони дадуть попереднє розуміння як звучить і що може примочка або процесор. Зрозуміло, що є підготовлені поставлені ролики від виробників, в яких продукт звучить максимально круто, що може відрізнятись в руках звичайного користувача. Тому Ви можете переглядати як офіційні огляди, так і огляди реальних музикантів.

Найкраще так само почитати про виробника, спеціалізацію, спрямованість, контроль якості, історію. Проконсультуйтеся у фахівців Soundmaster - підкажемо і компетентно пояснимо як про бренд-виробник, так і про моделі, їхні переваги та можливості.

Функціональні відмінності та фішки у всіх різні, але надійність і якість завжди буде кращою складовою хорошої покупки. Soundmaster надає клієнтам тільки оригінальну, сертифіковану продукцію з офіційною гарантією.

Під час купівлі гітарного процесора або педалі слід передбачити кабель для підключення гітари до приладу, для цього використовується інструментальний тип кабелю з роз'ємом JACK 6,3 mm.