Флейти

Фильтр

Позиції 1-15 з 106

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-15 з 106

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Як вибрати та купити флейту

Будова флейти

Флейта має три основні частини: голівку, тіло і коліно. Головка - це верхня частина інструмента, де розташовані губки флейти і корона. На краєчку цієї частини в лівій стороні є корок, з яким потрібно бути особливо делікатними під час чищення інструмента, щоб не пошкодити його. Пробка являє собою невелике ущільнення на одному кінці флейти, що дає змогу повітрю виходити тільки через корпус інструмента, а не зі зворотного кінця. Пошкодження пробки призведе до неузгоджених звуків. Від будови і форми голівки залежить загальне звучання інструмента, тому її можна змінювати, щоб поліпшити якість звукового тону інструмента. Найбільш об'ємною частиною флейти, де зосереджені всі основні механізми для видобування нот, є тіло. Будова тіла може бути двох видів - коли всі клапани знаходяться в одній лінії або коли клапан сіль виступає. Під час гри на флейті мізинець завжди перебирає клавіші, які розташовані на коліні інструмента. Коліно може бути також двох типів: коліно до і коліно сі. Відмінність полягає в діапазоні, який можуть брати флейти: найнижчим звуком інструмента з коліном до є до першої октави, а з коліном сі - сі малої октави.

Вибір флейти залежно від навичок гри

Під час купівлі інструмента для новачка особливо заманливо вибрати найдешевшу модель. Однак це не найкращий варіант. Що вища якість флейти, то кращим буде її звучання. Крім того, інструменти хорошої якості мають більший діапазон. Тому краще витратити трохи часу на порівняння брендів і цін на флейти, а також відгуки клієнтів.
Починати навчання краще з флейти, яка має загнуту голівку, а не пряму. Це дозволить на початкових етапах зручніше брати інструмент. Моделі флейт для новачків, як правило, мають закриті отвори на клавішах, що дає змогу легше грати. Однак звук флейти не виходить з її протилежного кінця, як заведено вважати, і, отже, закритість клапанів істотно впливатиме на вироблене звучання. Тому професійні музиканти в кінцевому підсумку обирають флейти з відкритими отворами, що дає можливість витягувати підвищений тон і контролювати його інтонацію. Моделі для новачків найчастіше робляться з нікелю та сплавів срібла. Найпопулярнішим покриттям є срібло, що пояснюється його блиском. Своєю чергою флейти з нікельованим покриттям більш доступні.
Перехід до флейти більш високої якості з ключами у відкритому стовбурі може бути важким. Тому існують ключові заглушки, які вставляються в отвори флейти, щоб полегшити перехід. Їх можна видалити в будь-який час без пошкодження інструменту. Одним з найпопулярніших і найпростіших способів поліпшення звучання для професійних музикантів є заміна головки.

Оновлення головки флейти

Флейти професійного рівня мають багато відмінних особливостей, які дають змогу зробити звучання кращим, але й грати на них набагато важче. Метали, з яких вони виготовляються, більш високої якості. Усі елементи зроблені з більшою точністю і тому функціонують завжди налагоджено. Головка на інструментах для професіоналів не припаюється, що дає можливість вибрати відповідну саме для свого стилю гри.
Цей варіант ідеально підходить для музикантів, які ще не готові перейти до нової флейти. Купівля нової головки кардинально поліпшить яскравість тону і звучання інструменту. Це пов'язано з різкою відмінністю між стандартними головками і головками ручної роботи. Останні робляться з набагато більшою тонкістю, і тому їхнє звучання більш досконале.

Види флейт

Басові флейти

Бас флейта рідко використовується в традиційних музичних оркестрах. Найчастіше вона органічно вписується в ансамбль флейт. Квартети, квінтети і хори флейт дуже популярні серед початківців і просунутих музикантів. Але через свій розмір ця флейта зазвичай не досягає високої тональності.

Пікколо флейти

Пікколо є маленьким членом сім'ї флейт зі звучанням на октаву вищим за концертну флейту. На пікколо набагато складніше грати, ніж на решті флейт. Надзвичайно висока тональність вимагає високої кваліфікації музиканта, оскільки необхідні серйозні зусилля, щоб зробити правильно спрямований повітряний потік. На додаток до необхідності постійно підтримувати повітряний струмінь, потрібний для правильного звучання, пікколо флейта має дуже близьке розташування клавіш, що може спричиняти складнощі новачкам.

Правильність складання флейти

Важливо завжди дотримуватися інструкції при розбиранні та складанні флейти. У флейті багато тонких пружин і механізмів, які легко пошкодити. Ось кілька правил, дотримуючись яких Ви не зробите помилок: ніколи не чіпайте ключі та механізми; ніколи не проштовхуйте і не засовуйте різкими рухами складові частини флейти; насамперед завжди встановлюйте коліно.

Половина успіху музиканта залежить від його інструменту. Ці поради можуть допомогти Вам підібрати флейту, яка за правильного догляду надовго збереже свої музичні властивості і буде вірним помічником у Вашому навчанні.

Як купити флейту?

Купити флейту в Soundmaster дуже просто! Клацніть мишкою і замовлення вже оформлене, команда Soundmaster оформить і доставить замовлення в найкоротший час. Ми пропонуємо клієнтам максимальний сервіс: найкраща ціна, швидка доставка, офіційна гарантія, поради експертів, грамотна консультація, реальні відгуки, постійні акції, низька вартість, величезний вибір, весь асортимент, готівковий та безготівковий продаж, розстрочка і кредит.