Трансляційні акустичні системи

Попереднє
Потужність Вт (22)
Виробник (1)
Діаметр динаміка (120)
Тип акустичних систем (323)
Режим роботи (431)
Далі
Фільтр

Позиції 1-15 з 1066

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список
 1. Bosch LB2-UC15-D1

  Рейтинг:
  100%
  4 094 грн
 2. Bosch LC1-UM06E8

  Рейтинг:
  100%
  2 330 грн
 3. RCF PL6X

  Рейтинг:
  100%
  2 451 грн
 4. Bosch LB2-UC30-D1

  Рейтинг:
  100%
  5 840 грн
 5. DV audio MS-6.2T IP Black

  Рейтинг:
  100%
  3 735 грн
 6. BOSCH LB10-UC06-D

  Рейтинг:
  100%
  1 529 грн
 7. DV audio Control 1 Black

  Рейтинг:
  100%
  1 245 грн
 8. DV audio Control 1 White

  Рейтинг:
  100%
  1 245 грн
 9. Audac WX302MK2/B

  Рейтинг:
  100%
  4 246 грн
 10. Audac WX502MK2/B

  Рейтинг:
  100%
  6 257 грн
 11. RCF PL8X

  3 197 грн
 12. Bosch LB2-UC15-L1

  4 094 грн
 13. Bosch LBC3090/31

  2 962 грн
 14. Bosch LBC3951/12

  1 602 грн
 15. Bosch LC1-UM12E8

  3 294 грн

Позиції 1-15 з 1066

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Що таке трансляційна акустична система?

З назви випливає, що такі акустичні системи покликані "транслювати" музику, мову, контент або будь-який інший сигнал. Трансляційна колонка часто має вбудований трансформатор, який дає змогу під'єднати до системи багато таких самих систем, застосовуючи всього один трансляційний підсилювач потужності.

Усі акустичні системи так чи інакше мають спільні риси, це наявність динаміка, корпусу і виводів "плюс" і "мінус", на які під'єднуються дроти для подачі сигналу і напруги. Відрізняються акустичні системи такими особливостями як - форма, розмір, кількість динаміків, потужність, звуковий тиск, і найголовніше - тип застосування.

Трансляційні акустичні системи мають особливий тип застосування. Ці звукові колонки застосовуються для озвучування приміщень комерційного та некомерційного типу, де потрібно донести контент до вух слухача, клієнтів або співробітників, створити необхідну атмосферу або домогтися потрібного відчуття для слухачів.

Завдяки варіативності форм і типів, трансляційна акустика дуже широко використовується в різних дизайнерських рішеннях і допомагає вирішити масу проблем з акустикою приміщення. У приміщеннях, де є мертві зони, зайвий шум або великі акустичні відображення - "відскоки", можна підібрати трансляційні звукові системи, які розв'яжуть ці завдання.

Які бувають трансляційні акустичні системи і де їх можна застосувати?

Настінні акустичні системи - це корпусні акустичні системи, які є універсальним рішенням для більшості проєктів. Вони здебільшого мають стандартну прямокутну або трохи округлу форму, низькочастотний і високочастотний динамік, вмонтований трансформатор і перемикач режимів роботи 100V або 8 Ом. Якщо потрібна акустична система, вартість якої не буде високою, а розміри компактні та з прийнятним дизайном, то цей тип трансляційної акустики найбільше представлений компанією Soundmaster.

Стельові акустичні системи - цей тип так само називають стельові динаміки, стельова акустика, стельові колонки. За своєю конструктивною особливістю вони широко застосовуються в приміщеннях, де є порожнина в стелі, стеля з гіпсокартону, навісна стеля, натяжна стеля або стеля типу "армстронг". Купити стельову акустичну систему варто ще тому, що вона не впадає в очі, відмінно вливається в дизайн будь-якого приміщення, має можливість оснащення протипожежним куполом. Вартість стельової акустичної системи зазвичай нижча, ніж у інших, за рахунок відсутності корпусу.

Підвісні акустичні системи - підвісні колонки рішення для складних приміщень з високою стелею, складними акустичними відображеннями, наприклад величезна площа супермаркету або повністю бетонний open-space. Ці системи дають рівномірне покриття на 360 градусів, при цьому заповнення звуком повноцінне. Такі трансляційні системи чудово працюють у приміщеннях на кшталт спортзалу, гіпермаркету, басейну, торгового центру, конференц-залу, ресторану. Чудово поєднуються з софітами і люстрами, не виділяючись у загальному дизайні стелі. Можна чудово використовувати в проєктах, де потрібно звільнити стіни від зайвих елементів, але водночас немає можливості використовувати стельові динаміки.

Рупорні акустичні системи - рупорна акустика часто використовується на промислових об'єктах, у парках, скверах, ринках, школах, університетах і місцях, де потрібно донести інформацію на велику відстань і в шумному середовищі. При цьому одна з переваг це те, що ці колонки мають високий ступінь захисту від погодних умов IP. Купити рупорну акустику для озвучування та сповіщень варто, коли якість має не такі високі вимоги, а головне доставити інформацію максимально далеко.

Ландшафтні акустичні системи - застосовуються в особистому саду або на терасі, в парку або внутрішньому дворі, в зелених зонах і скверах готелів. Ці трансляційні колонки можуть мати цікавий дизайн і форму ліхтаря, каменю, картини, прожектора. Високий ступінь захисту від дощу і снігу, пилу і піску. Водночас рівномірне розкриття на 360 градусів. Великий плюс, що акустичні системи цього типу, як хамелеони, ховаються в дизайні ландшафту, і людина чує музику нібито з повітря, чудовий ефект.

Всепогодні акустичні системи - різновид трансляційних звукових колонок, що вирізняється імунітетом до поганої погоди, витримує роки перебування у вологому середовищі, під час дощу, снігу, пилу або піщаних бурь. Зручно використовувати такі системи в басейнах і саунах. Виробники обробляють всі елементи динаміків і драйверів спеціальними субстанціями, які стійкі до корозії, а корпус робиться максимально герметичним з боку решітки та роз'ємів, де під'єднується акустичний кабель.

Сабвуфер - у трансляційних акустичних системах дуже актуально і бажано (!) використовувати низькочастотні акустичні системи - сабвуфери. Сабвуфери надають звуку об'єму і наповненості, людина одразу відчуває звукову хвилю, і звук ніби заповнює простір навколо. На великій гучності за допомогою сабвуфера вдається "розгойдати" звук, ефект атмосфери яскравіше виражається тільки з сабами. Soundmaster радить обов'язково додавати в проєкт низькочастотні системи. Навіть якщо звичайна акустична система матиме характеристики від 60 або 50 герц, то вона ніколи так не розгойдає як у зв'язці з сабвуфером з 8, 10 або 12 дюймовим динаміком. Багато трансляційних сабвуферів мають вмонтований трансформатор і кросовер, який зрізає частоту і виводить далі сигнал без низьких частот, що дає змогу максимально плавно домогтися глибокого, м'якого звуку. Купити сабвуфер варто обов'язково власникам ресторанів, кафе, магазинів, бутиків, ігрових, квест-кімнат, торгових центрів. Скрізь, де кількість і потік людей постійно великий, у сфері послуг та інтертейменту, кейтерингу та розваг варто використовувати сабвуфери.

У чому переваги трансляційних акустичних систем над звичайними?

Трансляційні колонки та динаміки мають низку переваг над звичайними:

 • Простота - вони прості в під'єднанні та експлуатації, налаштовані вже з коробки, встановлюєте, під'єднуєте і насолоджуєтеся звуком;
 • Надійність - правильно під'єднані високовольтні акустичні системи можуть працювати до п'яти або навіть десяти років, безперервно, не вимагаючи ремонту або сервісних маніпуляцій;
 • Дизайн - асортимент акустичних систем у Soundmaster настільки великий, що можна підібрати системи під найрізноманітніший дизайн та інтер'єр. А за потреби ще й пофарбувати в потрібний Вам колір.
 • Захищеність - стандартів вимог захисту дотримуються всі виробники трансляційної акустики, це підтверджує наявність пожежних сертифікатів на обладнання.
 • Застосування - сегмент фонової акустики настільки універсальний, що можна озвучити будь-яку необхідну ділянку простору, від корабля до парку, супермаркету, церкви, храму, парковки.

Поширені запитання від клієнтів і покупців:

Що таке трансляційна акустична система?

Це акустична система, яка транслює музику і потрібну інформацію в необхідному просторі, приміщенні, на вулиці. Має вбудований трансформатор.

Які трансляційні акустичні системи найчастіше купують?

Попитом користуються такі види акустичних систем, як настінні, стельові та підвісні.

Які виробники акустичних систем найнадійніші?

За відгуками користувачів надійністю відрізняються виробники Bosch, JBL, Apart, Electro-Voice, AMC, RCF, Yamaha, QSC.

Які акустичні системи звучатимуть найкраще?

Стельові та настінні трансляційні акустичні системи звучатимуть ще краще в комплекті з низькочастотною системою - сабвуфером.

Як вибрати і купити трансляційну акустику

Підбираючи трансляційні акустичні системи, потрібно звернути насамперед на акустичні тонкощі озвучуваного приміщення або території. Також не менш важливим фактором є і простота і надійність монтажу такого обладнання.

Крім того, потрібно приділити увагу й експлуатаційним параметрам трансляційної акустики:

 • яка у неї потужність;
 • скільки має смуг;
 • рівень чутливості;
 • діапазон частот.

Так потрібно визначитися для яких цілей вона купується. Для щоденного інтенсивного використання на комерційних і некомерційних об'єктах краще зупинити свій вибір на професійному обладнанні. Якщо акустична система буде експлуатуватися в домашніх умовах, то раціональніше придбати недорогу, але якісну модель.

Компанія Саундмастер пропонує багатий асортимент трансляційної акустики за доступною ціною від провідних світових брендів у широкому розмаїтті дизайнерських і колірних виконань.

Підібрати трансляційне обладнання під певні завдання і нюанси інтер'єру об'єкта готові допомогти наші досвідчені менеджери.

У нашому інтернет-магазині можна не тільки купити необхідну трансляційну акустичну систему, а й оформити її доставку як по Києву, так і в будь-який населений пункт України.

Наші фахівці мають досвід у реалізації безлічі проєктів, від невеликих приміщень, до проєктів із площею 10 000 кв. метрів. Радимо проконсультуватися і підібрати обладнання для озвучування у наших консультантів онлайн або за телефонами на сайті.

Замовити трансляційні акустичні системи з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Білу Церкву, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань. Термін доставки становить 1-2 дні.