Комбопідсилювачі для клавішних

Фильтр

Позиції 1-15 з 32

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-15 з 32

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Як вибрати і купити підсилювач для клавішного інструменту?

Не важливо, чи ви тільки починаєте грати на клавішних, чи граєте в групі, чи хочете поліпшити свій звук - пошуки правильного клавішного підсилювача це досить складне заняття, враховуючи всі можливості, які у вас є. Тому ми зробили цей посібник, який розповість вам про основні міркування щодо купівлі підсилювачів, наприклад, під цифрове піаніно, відповість на кілька поширених запитань і пояснить терміни, з якими ви, ймовірно, зіткнетеся, переглядаючи клавішні та фортепіанні підсилювачі від SoundMaster.

Навіщо вам потрібен спеціальний клавішний підсилювач?

Деякі люди замислюються, наскільки ж необхідно купувати підсилювач, зроблений спеціально для клавішних інструментів, адже можна просто підключити їх до гучномовця, звукової системи або до будь-якого іншого підсилювача. Говорячи коротко - у клавішних підсилювачів є багато переваг, які варті тих грошей, витрачених на купівлю. Давайте розглянемо кілька альтернативних рішень, які приймають люди, їхні плюси і мінуси.

Чи можу я просто взяти гітарний підсилювач?

Дуже часте запитання, яке нам ставлять, "Яка різниця між клавішним і гітарним комбіком?". Зрештою, можливо, у ваших колег по групі є зайвий гітарний підсилювач або невикористаний канал, до якого можна було б вас підключити. Або, можливо, ви граєте на гітарі і у вас уже є гітарний комбік. Звісно, було б круто вбити двох птахів одним пострілом. Клавішні інструменти вимагають особливого підходу.
Однак в кінцевому підсумку, звук, який ви отримаєте, використовуючи гітарний комбік, навіть близько не буде дорівнювати тому, який можна отримати від клавішного підсилювача. Налаштування гітарного підсилювача, його управління і динамік(и) призначені для оптимізації того діапазону частот, в якому працює гітара. Тому з клавішними він працює набагато гірше. Як клавішнику, вам знадобиться набагато ширший діапазон частот, щоб точно відтворити той величезний набір синтезованих звуків і різних відтінків, які можуть відтворити синтезатори.

Що краще, купити підсилювач для клавішних або звукову систему?

Деякі характеристики клавішних підсилювачів, такі як частотна характеристика, також трапляються в акустичних системах або спеціальних динаміках із вбудованим еквалайзером. Тож це природно - замислюватися про те, чи варто взяти акустичну систему замість підсилювача. Це правда, що підключившись прямо до акустичної системи можна скласти хорошу конкуренцію клавішному підсилювачу. Це може бути дуже доречним тим музикантам, які виступають наодинці і підключають вокальний мікрофон. До слова, багато клавішних підсилювачів включають спеціальний мікрофонний канал і преампи. Як ви зараз переконаєтеся, під час порівняння деяких моделей практично не видно межі між маленькою акустичною установкою і дуже гнучким клавішним підсилювачем.

Клавішні підсилювачі зазвичай легко переносяться, і їх легше встановлювати "на льоту". Їхня малогабаритність може бути дуже доречною на людних сценах і маленьких майданчиках для виступів. Багато моделей, наприклад комбопідсилювач для клавішних Alto Professional Kick12, також включають мікрофонні та RCA роз'єми, безліч каналів та інші "акустичні" особливості, які допоможуть вам отримати гідний звук на сольному виступі, використовуючи тільки клавішний підсилювач. Маючи власний підсилювач, ви матимете можливість самому контролювати гучність, що дасть змогу краще зігратися з вашою групою, ніж надавати цю роботу звукооператорам.

Важливі характеристики та особливості клавішних підсилювачів

Давайте розглянемо компоненти і характеристики, які допоможуть вам розрізняти одні моделі від інших.

Потужність

"Скільки мені потрібно потужності?" Це питання виникає під час обговорення будь-якого підсилювача і відповідь сильно залежить від вашого ігрового середовища. Великим залам потрібно більше ват для колонок. Говорячи про вати, виробники по-різному надають дані про споживану потужність, і можуть мати на увазі різні визначення. Дуже важливо розуміти різницю між ними.
- Максимально допустима потужність говорить про абсолютний максимум, яку може видати підсилювач під час короткочасних ривків. Він не зможе безперервно тримати такий рівень, тому що такі дії поставлять під загрозу сам підсилювач.
- Безперервна потужність розраховується, використовуючи безперервний синусоїдний або інший сигнал для вимірювання середньоквадратичної напруги (RMS). Багато хто каже, що таке визначення потужності більш схоже на реальну потужність підсилювача.

Динаміки

Звичайні динаміки це 30 сантиметрові НЧ-динаміки з маленьким репродуктором (часто 2,5 сантиметра в діаметрі), комбінація, яка добре підходить для збалансованої віддачі в широкому діапазоні частот. Додавання СЧ ступору допоможе додатково розділити частотний спектр, потенційно допомагаючи підсилювачу видавати кращий звук.

Канали, еквалайзер і вбудовані особливості

Багато клавішних підсилювачів мають більше одного каналу, тож ви можете під'єднати кілька клавіатур або інших інструментів, мікрофонів і навіть такі стереоджерела, як mp3-плеєри або драм-машинки.Так, підсилювач може бути вашим єдиним джерелом звуку для простого виступу або практики.
Є багато двоканальних моделей, а чотириканальні моделі найчастіше трапляються у потужніших підсилювачів .Клавішні підсилювачі з безліччю каналів загалом поєднують і деякі особливості мікшера. Більшість з них включає рівень гучності кожного каналу, і деякі мають спеціальні еквалайзери для кожного каналу. У деяких також є ефекти reverb і house дляокремих каналів, які особливо можуть стати в нагоді, якщо ви підключаєте мікрофон разом із клавіатурою.

Роз'ємні та стерео операції

Коли ви вибираєте клавішний підсилювач, треба упевнитися в тому, що на ньому є всі види (і достатня кількість) входів, які вам знадобляться. Зазвичай у багатоканальних підсилювачів є кілька 0,6 сантиметрових входів для клавішних. Іноді, на каналі може бути комбінація з 0,6 см і XLR входу, додаючи йому універсальності. Не важливо, наживо чи на студії, можливо, ви захочете використовувати ефекти з додаткових аксесуарів, щоб пограти з обробленим звуком, пропускаючи його через ваш підсилювач, віддавати сигнал на аксесуари, а потім повертати його назад.

Портативність

Загалом, клавішні підсилювачі досить портативні, оскільки більшість з них виготовлені з легких матеріалів і мають малогабаритні корпуси. Існують спеціальні моделі з максимально можливою портативністю, якщо вам потрібен саме такий підсилювач.
Наприклад, Roland CM-30 використовується як дуже полегшений підсилювач, який легко переноситься. У ньому є 16-сантиметровий динамік, а також вбудована спеціальна ручка для перенесень. У нього є три канали, додатковий вхід, і 30 Вт потужності, яка дає змогу робити записи, практикуватися або використовувати його як монітор на сцені. Якщо у вас немає місця, куди можна увімкнути підсилювач, такі моделі, як Roland KC-110, які працюють на батарейках, теж можуть бути хорошим варіантом.

Все ще не впевнені?
Якщо у вас ще залишилися питання або ви не впевнені, який клавішний підсилювач вам підходить, радимо звернутися до наших фахівців.Вони швидко і якісно підберуть такий підсилювач, який найкраще вам підійде.