Підсилення для електрогітар

Фильтр

Позиції 1-15 з 594

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список
 1. LINE6 SPIDER V 30 MKII
  Рейтинг:
  100%
  13 163 грн
 2. LINE6 SPIDER V 20 MKII
  Рейтинг:
  100%
  Спеціальна ціна 8 799 грн Звичайна ціна 9 613 грн
 3. Fender FRONTMAN 10G
  Рейтинг:
  100%
  4 800 грн
 4. Fender CHAMPION 20
  Рейтинг:
  100%
  8 800 грн
 5. Cort CM15R BK
  4 183 грн
 6. Joyo MA-10E
  Спеціальна ціна 3 199 грн Звичайна ціна 3 450 грн
 7. NUX Mighty 20BT
  7 182 грн
 8. FENDER MUSTANG LT25
  10 600 грн
 9. Blackstar S1-50
  Спеціальна ціна 51 360 грн Звичайна ціна 61 852 грн
 10. Orange TH30H
  48 752 грн
 11. Orange PPC-410
  30 160 грн

Позиції 1-15 з 594

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Підсилення Для Електрогітар - навіщо і для чого.

Устаткування для посилення електрогітари - важлива частина у формуванні гітарного звуку, який ми чуємо на концертах і в студійних записах. Усе, що гітарист і слухач чує в колонках, навушниках і будь-якій апаратурі, яка відтворює звук, отримують шляхом посилення і перетворення сигналу, що виходить з роз'єму на корпусі електрогітари. Цей сигнал зазвичай дуже тихий і слабкий - для повноцінного розкриття звучання потрібно його посилити і, якщо потрібно спотворити, для отримання потрібного ефекту.

Головна мета підсилювального обладнання - це посилення і обробка сигналу, одержуваного від електрогітари. Так само з розвитком музичної індустрії багато музикантів дедалі частіше експериментують зі звучанням гітари і створенням свого стилю, характеру. Завдяки постійним спробам внести щось нове в музичне бачення і композиції, світ отримав безліч приладів для спотворення і зміни первісного звуку гітари, це і ефекти, модуляції, емуляції та синтезування звуку. Незамінні помічники тут гітарні педалі і процесори, преампи і підсилювачі з блоком ефектів. Для правильного відтворення фінального звуку гітаристам потрібні якісні підсилювачі, кабінети, в яких стоять правильно підібрані динаміки саме для гітарного саунду.

Прилади для посилення гітари - розбираємо кожен тип.

До сегменту посилення входить багато всіляких категорій товарів для гітаристів і музикантів, які обрали в якості основного інструменту електрогітару. Виробники наповнюють сегмент посилення безліччю моделей і аксесуарів до них. У Soundmaster Ви можете купити підсилювач для гітари, що підходить за функціями і призначенням, менеджери компанії допоможуть вибрати і придбати девайс за найвигіднішими умовами.

Давайте пройдемося по основних типах обладнання для посилення електрогітар:

 • Комбопідсилювач - найпопулярніший вид гітарного підсилювача. Зручний пристрій, який поєднує в собі і підсилювач, і динамік, і навіть (найчастіше) процесор ефектів, в одному корпусі. Розрізняють комбіки за типом, потужністю і функціями. Буває кілька типів комбо для гітари - лампові, транзисторні, цифрові, гібридні. За потужністю вони поділяються на комбіки для дому (до 50Вт), для репетицій і студії (до 100Вт), для сцени і концертів (від 100Вт потужності). За функціями - з блоком ефектів або без, з процесором обробки або додатковими функціями (петля ефектів, реверб, дилей та інші);
 • Голова для електрогітари - це власне підсилювач звуку. Призначення цих апаратів у посиленні сигналу як у чистому вигляді, так і в обробленому. Для ефективного і повноцінного використання потрібен кабінет (колонка з динаміками). У головах зазвичай є 2 канали - чистий і перевантаження, і здебільшого вони мають лампову схему, високу потужність і тиск, у результаті на виході виходить дуже крутий насичений звук;
 • Кабінет для електрогітар покликані видати фінальну версію сигналу і відтворити звук через динаміки. Це підвид пасивної акустичної системи, розроблений спеціально для гітарних підсилювачів. Вони відрізняються конфігурацією динаміків, їх розміром і кількістю, а також габаритами і дизайном корпусу;
 • Динамік для гітарних підсилювачів - це елемент, який можна замінити в комбопідсилювачі або кабінеті, щоб поліпшити якість звуку, або замінити в разі поломки (динамік згорів або був пошкоджений);
 • Гітарний преамп - він же передпідсилювач, пристрій, покликаний посилити й обробити сигнал до потрапляння в підсилювач, завдяки своїй конструкції преампи "забарвлюють" звук, не погіршуючи його, у більшості підсилювачів преампи вмонтовані в конструкцію, але окремий пристрій підніме звук гітари на ще вищий рівень;
 • Лампи для гітарних підсилювачів - лампа - основний елемент, що задає тон у лампових комбіках і головних підсилювачах. Лампа створює гармоніки, які роблять звук більш теплим і насиченим.

Гітарне обладнання дуже різноманітне і кожен вид і елемент, що впливає на звук, показує характер звучання музиканта. Багато відомих музикантів, як-от Петруччі, Малмстін, Сатріані, Хендрікс, Блекмор, шукали своє звучання роками і виводили свої схеми налаштувань і підключення підсилювального обладнання.

Як вибрати посилення електрогітари.

Безліч найвідоміших брендів десятиліттями вдосконалюють свої прилади, щоб кожен гітарист, як новачок, так і професіонал, міг знайти свій звук і отримати максимум драйву і задоволення під час гри. Варто виділити такі імена в індустрії як - Marshall, Fender, Vox, Orange, Blackstar, Mesa Boogie, Mooer, Peavey, Hughes & Kettner, Line6, Yamaha.

Для домашнього використання є маса зручних портативних підсилювачів і комбінованих девайсів з масою функцій на борту. Помірна потужність і лаконічний дизайн відмінно впишеться в інтер'єр і не заважатиме сусідам. Невеликі підсилювачі комбо на 10-30Вт і до 8" динамік.

Для студії та репетицій є безліч приладів середніх габаритів і потужності з відмінними характеристиками. Це може бути міні-стек або комбо підсилювач на 50-120Вт з 10" і 12" динаміками.

Для сцен і концертів зазвичай використовують повноцінні стеки на 120Вт і кабінети з чотирма 12" динаміками, петлею ефектів та іншими плюшками.

Купити комбопідсилювач і посилення можна цілодобово на сайті через кошик. Доставка по Києву, Україні та планеті Земля. Інтернет-магазин SoundMaster надає тільки оригінальну сертифіковану продукцію від світових брендів. Крім усього, отримати грамотну консультацію і допомогти у виборі обладнання для гітар і всіх видів музичної діяльності Ви можете абсолютно безкоштовно за телефоном або в чаті тех.підтримки.