Класичні гітари

Фильтр

Позиції 1-15 з 220

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список
 1. Cort AC100 OP
  Рейтинг:
  100%
  Спеціальна ціна 4 399 грн Звичайна ціна 4 688 грн
 2. Yamaha C40
  Рейтинг:
  100%
  5 037 грн
 3. Cort AC100DX OP
  5 330 грн
 4. Admira Alba
  6 284 грн
 5. Yamaha C45
  5 037 грн
 6. VALENCIA VC564
  5 820 грн
 7. VALENCIA VC404
  4 873 грн
 8. VALENCIA VC264
  4 466 грн
 9. VALENCIA VC204
  3 654 грн
 10. VALENCIA VC202
  3 452 грн
 11. Strunal 4655
  8 580 грн
 12. Strunal 4755
  6 600 грн

Позиції 1-15 з 220

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Класична гітара

Класична гітара - це шестиструнна гітара з надзвичайно мелодійним, рідним, звучанням. Звук класичної гітари, в більшості випадків, змушує згадувати приємні моменти з життя. Навіть у людей, у яких немає ні голосу, ні слуху, іноді виникає мимоволі бажання заспівати під акомпанемент гітари. Ця гітара вирізняється своєю простотою і по-справжньому легкою грою.

Як правильно вибрати класичну гітару?

Класична традиція викладання завжди наполягає на суворій техніці лівої і правої руки, тому серйозні гравці проводять так багато часу за навчанням. Оскільки це класична гра, то вона має мало спільного з іншими стилями гри на гітарі. Але тим не менш цей інструмент з'являється і в інших стилях, таких як рок і поп. Джазові музиканти також іноді віддають перевагу купівлі класичної гітари. Сучасна класична гітара удосконалювалася протягом кількох століть і вже у XX столітті інструмент став абсолютно досконалим. На що ж все-таки необхідно звернути увагу під час вибору класичної гітари?

 1. Струни - струни класичної гітари робилися з кишок тварин. Це вже зараз струни роблять з нейлону: верхні струни - з окремих ниток круглого перетину нейлону, а басові струни - з м'якого мідного сплаву. У класичній гітарі відсутній анкер, який був винайдений спеціально для додаткової міцності проти тяжіння сталевих струн. Саме з цих причин на класичну гітару категорично не можна ставити сталеві струни.
 2. Гриф - у класичної гітари приблизно на один сантиметр ширший, ніж у більшості акустичних або електричних гітар. Він завжди повністю плоский.
 3. Корпус класичної гітари - на відміну від інших, класична гітара має більш стандартизовану форму. Якщо Ви захочете купити класичну гітару в магазині SoundMaster, то побачите, що абсолютно всі моделі ідентичні за розміром і формою. Оскільки анкер тут відсутній, інструмент дуже легкий.
 4. Деревина, яка використовується для виготовлення класичної гітари, також стандартизована. Палісандр і ебенове дерево переважно використовуються для накладки, а червоне і рожеве бразильські дерева необхідні для нижньої деки і обичайки. Для високоякісних інструментів використовують ту деревину, яка простояла протягом багатьох років.

Догляд за класичною гітарою

Якщо ми хочемо, щоб класична гітара радувала нас своєю повноцінною грою якомога довше, слід дотримуватися кількох простих правил.

 • Дуже важливо стежити за тим, щоб погодні умови не залишали відбиток на гітарі (намагайтеся довго не грати під палючим сонцем, уникайте гри на класичній гітарі під час дощу або снігу);
 • Слідкуйте за вологістю в приміщенні, в якому Ви граєте або зберігається Ваш музичний інструмент (високий рівень вологості шкідливо позначається на гітарі);
 • Звичайно ж намагайтеся забезпечити комфортну подорож не тільки собі, а й Вашій гітарі. Чохли для гітари - обов'язковий елемент для надійного збереження класичної гітари.

Де купити класичну гітару в Києві та Україні?

Як правило, прості та дешеві класичні гітари переважно купують необізнані початківці та школярі для гуртків. А ось купити класичну гітару з відмінним звучанням може справжній поціновувач музики. Не варто засмучуватися, якщо Ви не знаєте, як вибрати дійсно якісну модель! Для цього є менеджери SoundMaster, які з радістю допоможуть вибрати і купити класичну гітару в нашому магазині, в Києві. Також і в телефонному режимі, наші консультанти допоможуть Вам у виборі (не важливо, де б саме в Україні Ви не знаходилися).