Трансляційне обладнання

Фильтр

Позиції 1-15 з 1715

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список
  1. 4all Audio WS 640IP TW
    Рейтинг:
    100%
    2 713 грн
  2. DV audio MA-40.2P
    Рейтинг:
    100%
    3 600 грн
  3. Audac WX502MK2/B
    Рейтинг:
    100%
    5 981 грн
  4. Audac WX302MK2/B
    Рейтинг:
    100%
    4 058 грн
  5. 4all Audio WALL 530 IP55
    Рейтинг:
    100%
    2 594 грн
  6. BOSCH LB10-UC06-D
    Рейтинг:
    100%
    1 474 грн
  7. DV audio MS-6.2T IP Black
    Рейтинг:
    100%
    3 600 грн
  8. Park Audio SA802i
    Рейтинг:
    100%
    12 168 грн
  9. ARCTIC HENTR XDU2404
    Рейтинг:
    100%
    7 669 грн
  10. DV audio Control 1 White
    Рейтинг:
    100%
    1 200 грн
  11. DV audio Control 1 Black
    Рейтинг:
    100%
    1 185 грн
  12. DV audio MA-350.6P
    Рейтинг:
    100%
    16 000 грн
  13. Bosch LB2-UC15-D1
    Рейтинг:
    100%
    3 947 грн

Позиції 1-15 з 1715

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Що таке трансляційна система озвучування або система фонової музики.

Система музичної трансляції - це загальне позначення комплекту обладнання, необхідного для озвучування приміщення, заповнення звуковим контентом, таким як музика.

Для того, щоб звичайній людині не морочитися в підборі обладнання та вичитування складних параметрів, як-от опір динаміків, потужність і кількість акустичних систем на канал, інженери придумали трансляційні системи. Суть у тому, що трансляційна акустика і підсилювачі мають трансформатори, які розміщуються на вихідному блоці підсилювача і на динаміку акустичної системи, вони вирішують проблему з опором і розрахунком потужності. Трансформатор на підсилювачі підвищує опір до дуже високого значення, напруга так само підвищується до 70 або 100 вольт. Уже на акустичній системі трансформатор зворотно знижує напругу і опір до необхідного динаміку значення, зазвичай це 8Ом. При цьому одержувана потужність так само дорівнює саме зазначеному значенню, не більше. Це дуже зручно, оскільки користувач не може спалити колонки, як би не старався. Хоча є умільці, які можуть підпалити колонки навіть у трансляційній системі, наприклад, за допомогою завищеного за гейном або складного нетипового сигналу.

З чого складається система фонового звуку?

Для повноцінного озвучування практично будь-якого приміщення необхідно всього кілька основних елементів:

  • Акустична система - це звукові колонки або стельові динаміки, які і відтворюють/грають музику, яку і чують люди.
  • Підсилювач потужності - це центральний пристрій, так звані трансляційні підсилювачі, що підсилює музику наскільки це необхідно (в межах своєї потужності, звісно). Без нього звук у динаміках було б не чути зовсім або дуже дуже тихо.
  • Джерело звуку - власне пристрій з якого транслюється музика, це може бути ПК, ноутбук, телефон, планшет, плеєр, USB флешка, SD картка, або будь-який інший залежно від можливості підключення до підсилювача потужності.
  • Кабель - власне від підсилювача до колонок звук потрапляє по заздалегідь прокладеному кабелю.

Особливості трансляційних систем музичної трансляції.

Розглянемо основні переваги та недоліки трансляційних систем.

До плюсів 100V (трансляційних) систем відносять:

  • Легкість і простота підключення. Використовуючи двожильний кабель типу ШВВП, з'єднуємо всі кабелі паралельно, плюс до плюса, мінус до мінуса, лінія закінчується на останній колонці (динаміку);
  • Легкість розрахунку потужності. У 100V системі може бути і 10, і навіть 100 акустичних систем у лінії. Головне, щоб загальна потужність усіх колонок (або динаміків) не перевищувала максимальну вихідну потужність підсилювача;
  • Надійність - правильно налаштована і підібрана система може працювати безперервно довгі роки. Особливі умови або спеціальний догляд таким системам не потрібні;
  • Можливість розширення - якщо у вас з'явилися нові приміщення або ви хочете вивести музику на вхідну зону, вулицю або куди завгодно, можна просто додати в ланцюг ще одну точку (колонку). Головне, щоб на підсилювачі було достатньо потужності. Так само можна додавати мікрофон для сповіщень або модулі інтернет-радіо, потокового стримінгу;
  • Компактність і варіативність - у розмаїтті варіантів, які пропонують виробники систем фонового озвучування, можна знайти системи під свій дизайн і необхідного розміру.

До мінусів 100V (трансляційних) систем відносять:

  • Вартість - найчастіше якісні системи коштують досить дорого, за рахунок компактності та узгоджувального трансформатора;
  • Звучання - цей пункт досить спірний, оскільки завжди вважалося, що під час перетворення сигналу через трансформатор ми отримуємо втрату в тиску близько 1-го децибела і невелике просідання в АЧХ (особливо в низьких частотах). Хоча в останні кілька років завдяки новим розробкам виробникам вдалося нівелювати цю різницю, і колонки звучать так само, як і звичайні низькоомні системи;
  • Сумісність - у 100V систему не можна додати звичайну низькоомну акустичну систему без трансформатора, хоча і тут можна викрутитися, купивши окремо перетворювальний трансформатор і додати його перед динаміком АС.

Поширені запитання та відповіді на них.

Що потрібно для озвучування мого приміщення?

Як вибрати комплект звукового обладнання для фонової музики?

  • Самостійно на нашому сайті https://soundmaster.ua/zvukovoe-oborudovanie/translyacionnoe-oborudovanie
  • Зателефонувати менеджеру фахівцю Soundmaster для отримання консультації та підбору звуку під Ваш проєкт. Номер телефону (067) 507-55-66
  • Написати нам у чат підтримки на сайті або запит на імейл [email protected]

Як встановити комплект фонового звуку?

  • Самостійно за допомогою інструкцій наших фахівців
  • Замовити послугу нашого відділу інсталяцій за номером (093) 380-20-30

Які бувають трансляційні акустичні системи?

  • Настінні - корпусні системи для встановлення на стіну, колону або іншу площину.
  • Стельові - динаміки для встановлення в стелю або іншу порожнину, часто використовуються в приміщеннях зі стелями армстронг, натяжними стелями, це офісні приміщення, зали, кухні та багато інших.
  • Підвісні - використовуються в приміщеннях з високими стелями і складною архітектурою, добре заповнює звуком завдяки тиску зверху.
  • Рупорні - це системи, які добре розносять звук на великі відстані, при цьому, звичайно, страждає якість звучання. Добре підходить для промзон, парків, цехів, вокзалів, яхт, кораблів.
  • Сабвуфери - низькочастотні системи, які ми рекомендуємо для отримання максимально якісного, об'ємного і насиченого звуку.
  • Ландшафтні - спеціальні акустичні системи специфічної форми та дизайну, що можуть мати вигляд каменю, ліхтаря, або інші візуальні відмінності для маскування в дизайні ландшафту.
  • Всепогодні - ці системи розраховані на використання outdoor, тобто на вулиці, або всередині приміщень з високою вологістю. Відрізняються від звичайних високим ступенем IP "волого-пилозахищеності".

Як розрахувати потужність обладнання для мого приміщення?

  • Стандартом для приміщень зі стелями до 3-3,5 м є розрахунок потужності колонок 1Вт на 1метр. Наприклад приміщення в 120кв.м можна добре озвучити комплектом Підсилювач 120Вт + 4колонки по 30Вт кожна. Або Підсилювач 120Вт + 8колонок по 15Вт кожна. Або Підсилювач на 60Вт + 10 динаміків по 6Вт кожен.
  • Важливо! Не забувайте, як було сказано раніше, сумарна потужність усіх акустичних систем не повинна перевищувати максимальної потужності підсилювача. Наприклад, якщо підсилювач на 120Вт, то максимальна кількість колонок з потужністю 30Вт, які Ви можете встановити, буде 4шт.
  • Для нестандартних приміщень, приміщень зі складною архітектурою необхідно підбирати обладнання і розраховувати потужність індивідуально. Оскільки невірно розміщені системи або недостатньо потужні, можуть створити звукові порожнечі, дірки в заповненні простору звуком, ще гірше, якщо будуть відскоки і спотворення, що призведуть до звукової каші. Щоб уникнути цього, радимо звернутися до нас за порадою та консультацією.

Де купити трансляційне обладнання?

Звичайно в Soundmaster. У нас найширший вибір обладнання від відомих і перевірених брендів виробників звукового обладнання.

З будь-яких питань Ви можете звернутися до нас за телефонами на сайті та в розділі контакти.