Гітари

Фильтр

Позиції 1-15 з 2352

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список
 1. YAMAHA FGX830C (BLACK)
  Рейтинг:
  100%
  27 069 грн
 2. YAMAHA FSX800C (NATURAL)
  Рейтинг:
  100%
  17 379 грн
 3. PRS SE 245 (VINTAGE SUNBURST)
  Рейтинг:
  100%
  39 981 грн
 4. CORT KX100 (IRON OXIDE)
  Рейтинг:
  100%
  9 823 грн
 5. IBANEZ GRG121SP-BKN
  Рейтинг:
  100%
  13 870 грн
 6. IBANEZ GRX120SP-MLM
  Рейтинг:
  100%
  9 500 грн
 7. CORT EARTH PACK (Open Pore)
  Рейтинг:
  100%
  7 838 грн
 8. FENDER FA-125 WN NAT w/GIG BAG
  Рейтинг:
  100%
  9 310 грн
 9. Sigma GME
  Рейтинг:
  100%
  15 210 грн
 10. JACKSON JS11 DINKY AH BLACK
  Рейтинг:
  100%
  8 740 грн
 11. Cort ACTION PJ (OPW)
  Рейтинг:
  100%
  8 883 грн

Позиції 1-15 з 2352

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Гітара: що важливо знати

Гітара - найпопулярніший струнний музичний інструмент, який використовується в різних музичних напрямках як джаз, кантрі, рок, романс, блюз, фламенко. Гітари мають різні мензури (відстань між верхнім і нижнім порожками). Для дітей існують спеціальні дитячі гітари зі зменшеною мензурою, для дорослих також можна купити гітару зі зменшеною мензурою, тоді її зручно буде взяти з собою на природу.

Основні види гітар

Ми описали найпоширеніші види гітар для того, щоб полегшити вибір музичного інструменту:

 • Електрогітара - різновид гітари, з цільною декою та звукознімачами, який підключається за допомогою кабелю в системи звукопідсилення, так звані "комбіки" (підсилювач і колонка в одному корпусі). Крім комбіка знадобляться так звані "примочки" - педалі для обробки звуку, що роблять із простого звуку ті ефекти, які ми чуємо на записі.
 • Акустична гітара - це струнний щипковий муз інструмент з порожньою декою, що не вимагають підключення до звукопідсилювальної апаратури, або мають п'єзодатчик з можливістю підключення.
 • Класична гітара - музичний струнний щипковий інструмент, призначений для виконання класичної музики. На відміну від акустичних гітар мають нейлонові струни і ширший гриф без анкера, також можуть мати п'єзодатчик для підключення до пристрою, що підсилює/записує.
 • Бас-гітара - це струнно-щипковий муз інструмент для гри в нижньому регістрі, як правило з цільною декою і чотирма струнами, але бувають також і акустичні бас-гітари, і з великою кількістю струн.
 • Напівакустична гітара - це різновид електрогітари, дека яких має зменшену товщину, за рахунок цього досягається тривалий сустейн (незагасне звучання) і знаменитий "жирний" джазовий звук.

Гітара за кількістю струн

 • Чотириструнні (4-струнна) - зазвичай ці бас-гітари або тенорові гітари;
 • Шестиструнна (6-струнна) можуть бути як акустичні, електрогітари і т.д. (Узагальнений тип);
 • Семиструнна (7-струнна) — така гітара застосовується донині з XVIII століття;
 • Дванадцятиструнна (12-струнна гітара) - гітара, яка утворює шість пар струн, що налаштовується класичним строєм в октаву або в унісон. На ній грають переважно професійні рок-музиканти, фолк-музиканти та барди.

Конструкція гітари

Залежно від того, які види гітар бувають, відповідно відрізняється і їх конструкція. Акустична гітара не має звукознімачів і регулятора тембру гучності, на бас гітарах відсутні гітарні поріжки (сідла) та інші елементи. Гітара складається з кількох частин:

Дека (корпус). Верхня частина корпусу називається верхня дека, нижня частина корпусу - нижня дека, бічна частина називає обичайка, а посередині отвір називається резонатор (або розетка). Поруч із Резонатором знаходиться крапля (наклейка), щоб при грі не дряпати верхню деку. Також на верхній деці є підставка для струн, де вони і кріпляться, а також нижній поріжок.

Гриф та головка грифа. На цій частині розташовані колки, для налаштування струн повністю це називає колковий механізм. Також на головці є верхній поріжок.

Металеві смуги на грифі - називаються поріжки, а між поріжками розташовані лади, на них затискаються струни. Для зручності лади позначені кружальцями чи квадратиками, зазвичай це 3-5-7-9-12.

Який бренд купити гітару?

Деякі виробники гітар особливо котируються серед своєї аудиторії музикантів і зазвичай прив'язані до стилю музики. Наприклад:

 • Для класичного року, блюзу та кантрі використовуються можна купити Fender, Gibson, PRS
 • Для важкого металу B.C.Rich, Ibanez, Schecter, ESP, Jackson
 • Для фольку та джазу Ibanez, Yamaha, Takamine
 • Для класичної музики Yamaha, Admira, Alhambra, Manuel Rodriguez

Скільки коштує гітара у Києві та Україні?

Загальна якість гітари визначається якістю вихідного матеріалу (породою дерева, лаку, вартості звукознімачів), ланцюжка технологічних процесів виробництва (тривалість сушіння, наявність інкрустацій, доведення). Країна виробництва також впливає на ціну. І не бійтеся гітар вироблених в Азії (Китаї та Індонезії).

Гітара вищої категорії

Звичайно, якщо Ви професіонал, то за пристойний брендовий інструмент доведеться викласти не менше 30 тис грн, тут безперечно найкращий вибір це Martin, Gibson, ESP, Fender.

Верхній сегмент

У верхньому середньому ціновому сегменті від 15 до 70 тис. грн.розташовуються елітні моделі популярних брендів Yamaha, Fender, Ibanez, Takamine. Вони виконані на високотехнологічному обладнанні, а іноді і вручну з елітних сортів дерева і мають чудовий звук та доведення.

Середній сегмент

У цьому діапазоні лежить 85% продажів гітар, вартість від 8-20 тис. грн. В останні роки лідери виробництва найпопулярніших музичних струнних інструментів Yamaha, Cort, Fender, Ibanez, Epiphone, Jackson досягли справжньої досконалості у виробництві та якості.

Нижній сегмент

Такий сегмент у діапазоні до 8000 грн досить затребуваний для музикантів-початківців, якщо приміром ще не відомо, чи часто будете займатися музикою, чи почали тільки вчитися грати. Якщо потрібна недорога гітара для будь-яких цілей, зверніть увагу на бренди Maxtone, Jay Turser, Parksons.

Все вищевикладене безперечно важливо знати, але не обов'язково, наші консультанти відмінно розбираються в гітарах і допоможуть купити гітару, яка підійде саме для Вашого випадку. Отже, якщо Ви не впевнені в моделі, зателефонуйте нам або залиште заявку і через пару днів Ви станете щасливим власником Вашої гітари. Крім цього є можливість купити лівосторонню гітару для шульг. Доставка по Києву та всій Україні.