Регулятори гучності

Фільтр

Позиції 1-15 з 59

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список
 1. YOUNASI Y-30F

  1 134 грн
 2. YOUNASI Y-40B

  536 грн
 3. YOUNASI Y-40F

  1 575 грн
 4. WHD LR 20 mono UP

  1 218 грн
 5. DV audio P-30

  747 грн
 6. Monacor ATT-325ST

  1 950 грн
 7. ITC T-672

  814 грн
 8. ITC T-673

  896 грн
 9. ITC T-674

  1 018 грн
 10. ITC T-675

  1 222 грн

Позиції 1-15 з 59

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Регулятори гучності

Під час озвучування будь-якого концерту або заходу, а також під час студійного запису гучність відіграє не останню роль нарівні з чистотою звуку. Змінити цей параметр і правильно налаштувати дають змогу регулятор гучності. За типом налаштувань найбільшою популярністю користуються цифрові моделі. Різні типи підсилювачів неодмінно комплектуються ними. При цьому необхідно враховувати, що кожен такий пристрій характеризується своєю канальністю. Регулятори гучності розрізняються:

 • типами налаштувань;
 • частотою.

За останнім параметром такі пристрої можуть бути:

 • пасивними;
 • активними.

Щоб розуміти принцип функціонування цього пристрою, необхідно знати особливості його роботи.

Принцип функціонування регуляторів гучності звуку

Основним елементом такого апарату є мікросхеми. Вони розрізняються своїми параметрами. Професійні пристрої можуть мати до 100 різноманітних контактів. Оснащення регулятора контролером дає можливість плавно змінювати його частоту. Для "блокування" всіляких перешкод пристрій в електричну схему вносять конденсатори.

Найпростіші регулятори комплектуються чотирма такими радіоелементами. Найбільшою популярністю користуються керамічні конденсатори. При цьому в найменуванні вказується їхня частотність. У професійних моделях встановлюють електролітичні конденсатори. Вони характеризуються кращою провідністю, але коштують дорожче.

Стандартні схеми регуляторів комплектуються десятьма резисторами. Вони відрізняються між собою граничним опором. Найбільшого застосування набули резистори в 2 Ома.

Останній радіоелемент цього пристрою - замикаючий механізм. Найчастіше вони виконані у вигляді кнопки.

Більшість звукових апаратів комплектуються електронними регуляторами гучності звуку. Вимірювання звукових коливань здійснюється різними способами. Найчастіше застосовують плавні контролери, що дають можливість налаштовувати звук з високою точністю. Іноді використовують і стрибкові системи. Однак вони дають змогу змінювати параметри різко і ступінчасто. У звукозаписних студіях для мікшерів застосовують багатоканальні прилади. З їхньою допомогою можна одночасно керувати великою кількістю звукових ефектів.

Наш інтернет-магазин пропонує регулятори гучності звуку різних типів у різних цінових категоріях. Це дає можливість легко вибрати необхідну модель.

Купити регулятори гучності для трансляційної акустики в Soundmaster дуже просто! Клацніть мишкою і замовлення вже оформлене, команда Soundmaster оформить і доставить замовлення в найкоротший час. Ми пропонуємо клієнтам максимальний сервіс: краща ціна, швидка доставка, офіційна гарантія, поради експертів, грамотна консультація, реальні відгуки, постійні акції, низька вартість, величезний вибір, весь асортимент, готівковий і безготівковий продаж, розстрочка і кредит.