Акустичні піаніно

Фильтр

Позиції 1-15 з 165

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-15 з 165

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Піаніно (фортепіано) в магазині Soundmaster.


Що таке Піаніно.

Як з'явилося піаніно? Фортепіано в перекладі з італійської мови означає - форте "гучний", піано - "тихий", поєднання, що об'єднується, дає неймовірні можливості звуковидобування і широти варіантів для створення музики. 1708 року перший інструмент зробив італійський майстер клавесинів Бартоламео Крістофорі ді Франческо, який палко бажав зробити інструмент, що буде компактним і стане в кімнатах його будинку. Протягом 100 років багато майстрів робили варіанти своїх інструментів і приблизно до середини 19-го століття світ отримав інструмент, який на вигляд нагадував теперішні фортепіано. у 1800-му році майстри Хокінг (Америка) і Мюллер (Австрія) використовували вертикальне розташування струн, у такий спосіб давши світові можливість отримати фортепіано, яке легко вмістилося б удома або в невеликих залах.

Справжня революція в будові інструментів для музикування, адже далеко не кожен міг дозволити купити дорогий рояль, доставити й умістити його у своєму будинку. Для багатьох молодих талантів це можливість почати пізнавати красу створення музичних творів. Більш компактна конструкція і розмір позначилися на ціні, що підвищило попит на фортепіано.

Пізніше світ дізнався про багатьох великих маестро клавішних інструментів, наприклад, такі віртуози, як Моцарт, Ліст, Рахманінов, Шуберт, Шопен, Горовиц - справжні аси, які грають на струнах душі та емоціях слухачів. Воістину, піаніно дає можливість розвинути свій характер і талант, розкрити весь потенціал музиканта.

З чого складається піаніно. Конструкція інструмента.

Піаніно - прекрасний, витончений і унікальний інструмент. Давайте розберемося в чому його особливості та з чого складається клавішний музичний інструмент цього типу.

Звучання фортепіано залежить від основних компонентів, що впливають і складають його цілісність. Чотири основні Елементи складають будь-яку сучасну модель акустичного піано:

  • Корпус
  • Акустичний, музичний блок
  • Клавіатура з механічним модулем
  • Педальний блок

Розповімо детальніше про кожен.

Корпус Піаніно.

Для захисту внутрішніх елементів і запобігання потрапляння пилу і вологи, служить основа інструменту - корпус, так само він концентрує звучання в потрібній області і не розсіює такі важливі частоти. До задньої частини кріпиться велика площина з вирізами і кріпленнями (кілками) для струн, яку називають вірбельбанк.

Стандартна вага піаніно становить приблизно 200 кг, висота інструменту 120-145 см, залежно від моделі. Корпус обробляють і покривають лаком, глянцевим або матовим. Варіанти кольорів так само різноманітні: від чорних і горіхових тонів до приємної багряної вишні і білосніжної фарби, що багато відливає глянцем.

Акустичний блок піаніно, від же музичний.

Дека, яка створює потрібний резонанс, має вигляд площини з поперечно розташованими планками, розташована одразу за вірбельбанком. Функція деки одна - створити об'єм і насиченість звучання, підняти його гучність і тиск завдяки вивіреному резонансу. Деку зазвичай роблять з ялини, вона має більш рівні пори і дає потрібні обертони і багатство звуку. М'яке звучання виходить при проходженні звуку через пори дерева і додає глибокі теплі нотки.

Далі йде лита чавунна рама, куди натягнуті струни - їхня вібрація під час удару молоточками і дає звучання ноти. Усього струн 220, вони розташовані певним чином і об'єднані в групи, в нижніх регістрах об'єднані товсті струни, а в середніх і високих - тонкі й коротші струни. Усі струни розділені на басовий і дискантний сектори. Струни налаштовуються за допомогою кілків, крутити які непідготовленій людині не варто, інакше інструмент буде "розладнаний", а звук дисонуватиме.

Молоточкова механіка клавіатури.

Головна система, що передає всі тонкощі гри музиканта і викриває характер виконання в композицію, - це система молоточків, які при натисканні на клавішу б'ють по струні, а демпфер (тканинна прокладка) відпускає струну, даючи їй свободу. Молоточкова механіка клавіш відрізняє високий клас будь-якої клавіатури.


Технологія молоточків використовується в багатьох сучасних інструментах, як-от цифрові піаніно, робочі станції та навіть синтезатори. Кожен виробник намагається використовувати свої технології в балансі, формі та ході механізму, щоб максимально швидко і точно передавати зусилля і рухи піаніста.

Блок педалей.

Три педалі в піаніно відповідають за різні функції. Права з педалей, "демпферна", піднімає тканинні прокладки зі струн, даючи ефект довгого звучання ноти - сустейна, і додаючи в загальну картину призвуки інших струн, насичуючи тон. Ліва педаль наближає молоточки до струн ще ближче і дає змогу швидше витягати ноти в швидких пасажах і арпеджіо. Середня, центральна педаль у різних модифікацій може відрізнятися. Якщо педаль "сонсенуто", то вона заглушає басову частину струн. Для тихих занять використовується педаль типу "модератор". Якщо педаль призначена для зміни тембру, то вона робить звучання трохи зміненим, завдяки опусканню на струни сталевої тонкої пластини.

Яке піаніно можна купити сьогодні.

Серед усього розмаїття виробників акустичних клавішних інструментів є представники Європейського, Японського та Американського ринку.

  • Європейські традиції представляють бренди Petrof, Julius Bluthner, August Foerster, Albert Weber
  • Японські інструменти, такі марки як Yamaha, Casio, Korg, Roland, Kawai
  • Американські виробники це Boston, Steinway & Sons

Варто зазначити, що Японські бренди пропонують дедалі більше інновацій у підході до створення інструментів і техніки реалізації нових моделей, вони дедалі частіше пропонують передові технології в синтезі та поєднанні аналогового й цифрового звуковидобування. Це виражається в приголомшливих цифрових піаніно і роялях, а також Дисклавірах (від Yamaha). Виробники країн Європи і США більш традиційні і класичні рішення для досвідчених професіоналів і людей, які цінують золоті стандарти інструментобудування.

Яке акустичне піаніно найкраще і для чого його застосовувати.

Кожен акустичний інструмент дає повноцінне відчуття присутності в музиці, адже звук проходить музиканта виконавця наскрізь. Відчуття від гри на акустичному фортепіано завжди інші, більш живі та повні, резонанс струн відчувається фізично і проходить від пальців рук до верхівки голови та п'ят ніг.

Піаніно створюються для гри на ньому і створення прекрасних звуків і композицій. Використовувати акустичний інструмент можна для репетицій і навчання класичних технік і більш нових. Такі стилі, як джаз, блюз, рок, ф'южн, поп, соул, кантрі, r&b, дедалі частіше застосовують красу і палітру тембрів натурального фортепіано у виконаннях і записі. Зірки світової сцени часто використовують піано для виконання каверів і повільних композицій.

Чому варто купити піаніно в SoundMaster.

Купити піаніно для дому або музичної школи можна в інтернет-магазині за найвигіднішою ціною, компанія Саундмастер надає всі супутні послуги для клієнтів - доставка в Києві та по Україні, налаштування, занесення в приміщення. Важливо бути впевненим в оригінальності інструменту і його надійності. Soundmaster - офіційний дилер найвідоміших брендів виробників фортепіано на території України, серед них Yamaha, Kawai, Boston, Petrof, August Förster, Stainway & Sons.

Менеджери компанії із задоволенням проконсультують і допоможуть вибрати потрібний інструмент за найкращими умовами на ринку музичних інструментів.