Драм-машини

Фильтр

Позиції 1-15 з 16

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-15 з 16

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
Відобразити як Таблиця Список

Драм-машина - це найважливіший компонент для створення сучасних ритмів. Цей інструмент допоможе створити ритмічний малюнок, схожий з тим, що отримують за допомогою барабанної установки. Таке придбання допоможе вам у створенні яскравих, динамічних треків, що заряджають бадьорістю з перших нот. В інтернет-магазині SoundMaster ви можете купити драм-машину за найдемократичнішою ціною.

Драм-машина: історія походження

Прабатьком цього інструменту вважається ритмікон, що придумав і виготовив у 1930-му Лев Термен. За допомогою цього пристрою виконавець створював звуки певної частоти та висоти. Процес звуковидобування та формування мелодії відбувалися завдяки натисканню на спеціальні клавіші. Завдяки механізму звуковидобування, пов'язаному з клавішами, виникав пульсуючий звук різної висоти. Комбінуючи в певному порядку натискання на кнопки, виконавець формував ритмічний малюнок.

Майже через 30 років, у 1957-му, виробник Chamberlin презентував свій Rhythmate. Цей інструмент включав у конструкцію шматочки магнітної стрічки, завдяки яким він відтворював ритмічні шаблони. Трохи згодом під цим же брендом був випущений Меллотрон, що працював за тим же принципом.

Перший драм пад на вакуумних лампах презентував бренд Wurlitzer у 1959-му. Цей пристрій міг імітувати з десяток звуків перкусії.

У шістдесятих стали виробляти дабстеп машини, конструкція яких включала транзистори. А 1967-й став роком заснування фірми Ace Tone (пізніше - перейменована в Roland). Однією з перших її розробок стала модель Fr-1 Rhythm Ace, що вміла не тільки формувати шістнадцять звукових шаблонів, а й комбінувати їх.

Далі - більше. У 1972-му виробник Eko презентував біт машину Computerhythm, яку вже можна було програмувати. Тут використовувалася простенька кнопкова матриця, що давала змогу виконавцю створювати мелодії та ритми.

У 1978 році Roland запустив виробництво інструментів, що не тільки створювали ритми, а й зберігали їх у своїй пам'яті.

Особливої популярності драм пади стали набувати у 80-ті. Саме в цей період почали з'являтися і розвиватися різні напрямки електронної музики.

Як використовується драм-машина в музиці?

Цей пристрій чудово імітує барабанні та перкусійні звуки, тому її ключовим завданням можна вважати заміну барабанів. Але не потрібно плутати дабстеп машину з електронними барабанами. У цих інструментів абсолютно різний принцип роботи і механізм звуковидобування. На відміну від цифрових (та й звичайних) барабанів, для музикування не знадобляться барабанні молоточки або палички. Звуки витягують руками, здійснюючи маніпуляції з педами - широкими кнопками для відтворення партії ударних.

Сучасний драм пад відтворює всі звуки, які можуть видавати барабанщики під час музикування за ударною установкою. Для цього вони оснащуються хорошими звуковими картами, ультрасучасними процесорами і об'ємною оперативною пам'яттю.

Також конструкція дабстеп машин включає:

  • тон-генератор із записаними звуками барабанів і перкусії;
  • вбудований секвенсор, що дає змогу редагувати партії;
  • вбудовану пам'ять.

Види драм-машин

Згідно з особливостями конструкції і способом формування звуку, драм пади можна розділити на три основні класи:

  • аналогові - вирізняються особливо теплим ("ламповим") звучанням;
  • цифрові - дають найбільш реалістичний звук барабанів і перкусій;
  • гібридні - поєднують переваги обох видів.

Під час вибору типу біт-машини краще орієнтуватися на власні смакові вподобання та ціну обладнання. Адже комусь тепле звучання пріоритетніше за реалістичність, а хтось взагалі не чує різниці.

Як вибрати драм-машину?

Вибираючи відповідну модель, зверніть увагу на такі моменти:

  1. Наявність MIDI-інтерфейсу.
  2. Габарити. Завжди орієнтуйтеся на площу приміщення, в якому буде встановлено пристрій. Якщо в студії з обмеженим простором, можете сміливо брати драм пад без секції педів - вони набагато компактніші. Замість педів ви завжди можете підключити клавіатуру синтезатора або зовнішній контролер.
  3. Для виконавців-початківців хорошим варіантом буде купівля семплерної біт машини. Такі пристрої відтворюють звуки різних інструментів, записані на карту пам'яті.
  4. Об'єм вбудованої пам'яті, в якій зберігаються налаштування, набори звуків і патери. Чим більший об'єм - тим більше інформації ви зможете зберігати. Це особливо важливо, якщо вам потрібен пристрій для виступів на концертах.
  5. Ціна біт машини. Орієнтуйтеся на свій бюджет і потреби - завжди можна знайти оптимальний варіант, що дасть змогу реалізувати свої цілі.

Де купити драм-машину в Києві та Україні?

Інтернет-магазин SoundMaster зібрав найкращу колекцію з популярних моделей цього інструменту. В наявності драм-машини ТМ Alesis, Arturia, Boss, Korg, Medeli, Mooer і Zoom. Ми пропонуємо тільки оригінальну, фірмову продукцію відмінної якості, підтвердженої відповідними сертифікатами. Щоб вибрати відповідну модель, уважно прочитайте опис товарів, що зацікавили, і скористайтеся кнопкою порівняння. Якщо потрібна консультація професіоналів, не соромтеся звертатися до наших менеджерів - вони завжди готові прийти на допомогу.

Саундмастер - це:

  • сучасний інтернет-магазин з перевіреним асортиментом;
  • доступні ціни;
  • бонусна програма, подарунки клієнтам, акції;
  • безкоштовні консультації;
  • високий рівень сервісу;
  • 2 тижні на тестування купленого товару;
  • оплата зручним для вас способом;
  • швидке оформлення покупки;
  • можливість купити драм-машину в кредит;
  • доставка Новою Поштою.