We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Студійні монітори Egosystems, KRK
-
-
KRK SYSTEMS S8.4
Спеціальна ціна 15 960 грн Звичайна ціна 19 110 грн -
KRK ROKIT 8 G4
14 112 грн -
KRK 12S
36 100 грн -
KRK SYSTEMS GoAux 4
28 710 грн -
KRK SYSTEMS Classic 8 G3
13 020 грн -
KRK ROKIT 5 G4
9 240 грн -
KRK 12sHO
47 793 грн -
KRK ROKIT 10-3 G3
17 422 грн -
KRK ROKIT 5 G4W
5 558 грн -
KRK VXT4
16 590 грн -
KRK VXT6
13 350 грн -
KRK VXT8
18 900 грн -
Egosystems SW10 eXperience
8 280 грн
Студійний монітор: що таке, характеристики
Студійний монітор можна порівняти з вухами. Саме на них лягає функція донесення до звукоінженера всіх нюансів міксу, що дають йому змогу ухвалювати найправильніші рішення. Моніторна лінія є, по суті, крайньою ланкою довгого ланцюга проходження аудіоінформації: від джерела звуку, за найпоширенішим у сучасній практиці маршрутом, через звукову карту, конвертуючи з цифрового представлення в аналогове, щоб згодом отримати відображення у вигляді чутного аудіопотоку. Ось за достовірність цього процесу і відповідають студійні монітори.
Характеристики студійних моніторів
1. Діаметр і конфігурація. Розрізняють монітори ближнього, середнього і дальнього поля, що розташовуються на різній, відповідній класу, дистанції від звукорежисера. Ця функціональність визначає, насамперед, потужність моніторів. Діаметр випромінювачів визначає діапазон частот, які будуть адекватно представлені в потоці звуку: великий діаметр і фазоінвертори допомагають передати нижні частоти. Верхній спектр передається за допомогою високочастотних "твіттерів" або стрічкових випромінювачів.
2. Тип підсилювача. Монітори з вбудованим підсилювачем називаються активними і не потребують додаткової апаратури для роботи. Пасивні монітори потребують студійного підсилювача, що тягне за собою масу нюансів, пов'язаних з вибором моделі і способом комунікації, але кінцевий результат вартий всіх витрачених зусиль, оскільки є потенційна можливість за допомогою мережевих фільтрів і якісної кабельної продукції позбутися найменших перешкод, створюваних підсилювачами і електромережею.
3. Тип монітора. Для більшості домашніх студій достатньо стандартної стерео конфігурації, але якщо Ви хочете підкреслити низькі частоти, то вам не обійтися без сабвуфера. Для роботи над кінематографічним звуком Вам, також, можуть знадобиться розширені конфігурації, такі як 5.1 або 7.1
Як правильно вибрати студійний монітор
Розглядаючи окремо взятий студійний монітор в ідеальних умовах, ми можемо стверджувати, що правило "що дорожчий - то кращий" діє майже завжди. Однак під час вибору можливі нюанси. Якщо Ви використовуєте студійні монітори класу hi-end, проте не подбали про якісну звукову карту - це мінус 60% вартості самих моніторів. Якщо Ви не приділили уваги якості комутації, то ще близько 30% Вашого звуку буде втрачено. Ну і, звісно ж, якісна підготовка приміщення, так званої контрольної кімнати, за допомогою акустичних матеріалів рішуче необхідна, у разі якщо Ви користуєтеся моніторами найвищого класу.
Як правило, професійні монітори продаються поштучно. Для отримання найбільш адекватної картини звуку ми рекомендуємо використовувати кілька комплектів акустичних систем, як професійних студійних моніторів, так і споживчих систем нижчого сегмента. Обираючи монітори, не забудьте продумати їхнє подальше розташування в просторі Вашої студії, використовуючи підставки під студійні монітори. Найкращий результат досягається, коли пара моніторів і точка прослуховування утворюють рівносторонній трикутник.
Де купити студійний монітор у Києві та Україні?
Усе вищевикладене, безперечно, важливо знати, але не обов'язково Вам, наші консультанти відмінно розбираються в студійних моніторах і допоможуть купити студійний монітор, який підійде саме для Вашого випадку. Тож якщо Ви не впевнені в моделі, зателефонуйте нам або залиште заявку, і через кілька днів Ви станете щасливим володарем Ваших студійних моніторів. Доставка по Києву і всій Україні.