Еквалайзери Furman

Фильтр

1 елемент

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

1 елемент

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Як вибрати і купити еквалайзер

Що таке еквалайзер?

Еквалайзер бере свій початок у телефонній справі, де його використовували, щоб приховати побічні перешкоди телефонних систем. Сьогодні еквалайзер або "мікшер" призначений для зміни тональної якості будь-якого звуку, що проходить через нього, чи то традиційні аналогові консолі, чи то комп'ютерне звучання. Еквалайзер змінює звук, або шляхом застосування ефекту посилення для сигналу на обраній частоті діапазону, або шляхом застосування функції зниження рівня частоти в межах зазначених меж. Кількість посилення або зниження вимірюється, як правило, в децибелах.
Еквалайзер побудований для фільтрування та обробки частотності звуків. Фільтри еквалайзера дають змогу знижувати або підвищувати рівень звуку поступово, а також закріплювати звучання на потрібному рівні. Рівень загасання фільтра виражається в децибелах на октаву.

Типи фільтрів

Смугові, в основному, зустрічаються в домашніх стереосистемах. Вони мають єдину кнопку управління, що дає змогу посилити або навпаки послабити частоту. Окремі фільтри розміщені (на відстані) або в октаву, або в пів-октави, або в третину октави таким чином, щоб коли всі вони перебували в стані посилення (або всі в стані ослаблення), частотна характеристика була рівна.
Шельфові дають змогу скоротити або збільшити обмежені діапазони звуків, на них присутні схили у вигляді зрізів.
Параметричні - це тип найбільш гнучких еквалайзерів, тому, що дає набагато більше можливості коригування частотної характеристики сигналу. Він дає змогу порівняти вихідний сигнал з обробленим.
Графічні - це просто набір смугових фільтрів з фіксованими серединними частотами і змінним коефіцієнтом посилення, яким можна керувати за допомогою повзунка.

Еквалайзери - необхідна частина будь-якої студії, він допоможе перетворити звуки в потрібну частоту. Потрібно пам'ятати, що завжди треба намагатися отримати максимально досконалий сигнал від джерела. У цьому використовується еквалайзер, щоб зробити звук ще кращим, а не для того, щоб радикально його змінювати. Ключ до успішного створення музичної композиції лежить у правильному розумінні принципів частотної корекції звуку та застосуванні саме тих засобів, які вам необхідні.
Ми сподіваємося, що наш короткий посібник допоможе Вам під час вибору цього інструменту, а широкий вибір і вигідні ціни нашого магазину soundmaster.ua зробить процес купівлі потрібного товару приємнішим і зручнішим.