We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Трансляційні підсилювачі потужності Dynacord, Behringer, ITC
-
ITC Ti-120MT
16 031 грн -
ITC TI-240U
13 248 грн -
ITC T-60AP
5 433 грн -
ITC T-4S120
21 465 грн -
ITC T-120U
9 477 грн -
ITC T-4060MP
24 380 грн -
ITC T-4120MP
26 659 грн -
Dynacord PCL 1225T
47 681 грн -
ITC TI-120U
8 211 грн -
ITC T-240DTB
18 743 грн -
ITC TI-500Z
29 155 грн -
ITC T-120DTB
15 202 грн -
ITC T-2120UC
28 504 грн -
ITC T-350DTB
22 908 грн -
ITC T-500DTB
24 990 грн
Трансляційний підсилювач.
Будь-яка система музичної трансляції та фонового звуку потребує наявності основних компонентів:
акустична система, підсилювач, джерело звуку, кабель.
Підсилювач для колонок - один із ключових компонентів, він дає змогу передати звуковий сигнал на динамік акустичної системи, посиливши його для досягнення необхідного звукового тиску.
Якщо Вам необхідна музика для магазину, фонова музика для кафе, ресторану, спорт-залу, торгового центру або виробництва, то Вам буде потрібно встановити чимало акустичних систем для рівномірного звукового покриття і комфортної атмосфери приміщення. Посилити велику кількість колонок або динаміків покликані трансляційні підсилювачі.
Пристрій і принцип роботи підсилювача має такий вигляд: на виході підсилювача стоїть трансформатор, який знижує силу струму і підвищує напругу, що дає змогу передати сигнал без втрат у якості та потужності на велику відстань. До трансляційного підсилювача можна під'єднати практично необмежену кількість трансляційних акустичних систем, головне, щоб загальна потужність усіх колонок не перевищувала максимальної потужності підсилювача. Звісно, ми радимо брати підсилювач з невеликим запасом потужності, 20-30% буде достатньо для безпечної роботи і можливого розширення системи додатковими акустичними системами.
Які бувають трансляційні підсилювачі?
Класичні підсилювачі - це стандартний трансляційний підсилювач, який не має додаткових функцій. Такі підсилювачі можуть бути багатоканальними, від одного до чотирьох або навіть восьми вихідних каналів посилення. Використовуються такі моделі зазвичай у великих інсталяціях, великих об'єктах, де обладнання стоїть в окремих приміщеннях і доступ до нього обмежений, управління здійснюється окремими процесорами обробки звуку і подачі сигналу. Відрізняються простотою і надійністю.
Мікшувальні підсилювачі - це найпоширеніший вид трансляційного підсилювача. Він поєднує в собі два пристрої, підсилювач потужності і мікшерний пульт. Такий підсилювач має широкий набір входів для під'єднання і регулювання прямо з центральної панелі. Підключити мікрофон для сповіщень, планшет, мобільний телефон, комп'ютер, у деяких моделях також є USB плеєр для підключення флешки і навіть Bluetooth, для швидкого підключення до пристрою. Деякі підсилювачі мають функцію відтворення потокового аудіо, інтернет-радіо. Мінімальний еквалайзер і окремі ручки регулювання всіх під'єднаних девайсів, доступні у всіх моделях. Це чудовий вибір для багатьох клієнтів. Там, де потрібна простота й універсальність, розширений функціонал і швидкий доступ до зміни контенту. Озвучити офіс, ресторан, кафе, спортклуб, магазин, бутік, салон краси, тату-салон, барбер-шоп, стоматологію, медичний заклад можна досить просто за допомогою мікшувальних підсилювачів Soundmaster.
Багатозонні підсилювачі - цей тип трансляційного підсилювача передбачає можливість поділу системи оповіщення на окремі зони, які можна окремо регулювати за допомогою регуляторів гучності. Ще однією перевагою є можливість робити оповіщення в одну із зон або відключати її. У деяких зональних підсилювачах є ручки регулювання гучності кожної зони прямо на підсилювачі.
Матричні підсилювачі - найбільш просунутий і складний вид підсилювача, він поєднує в собі і багатозонний підсилювач, і матричний мікшер. Застосовують у проєктах, де необхідно транслювати різний контент на різні зони, наприклад, на основний зал і вхідну зону заходить один різновид музики (динамічна), у лаундж-зону й vip-кімнату - інший (спокійна), а в офіс і склад-кухню - третій (сповіщення для співробітників).
Як вибрати трансляційний підсилювач потужності?
Вибираємо трансляційний підсилювач для колонок правильно. Найпростіший спосіб - це поставити собі кілька запитань і, відповідаючи на них, вибрати відповідний тип підсилювача і модель:
Як розрахувати потужність трансляційного підсилювача?
Розраховуйте потужність підсилювача відповідно до розміру Вашого приміщення, якщо це 100 квадратних метрів, можна розраховувати за формулою 1-2Вт потужності на 1 метр, тобто 100-200Вт на 100 метрів, це допустимий мінімум для фонової музики.
Як подати музику на трансляційний підсилювач?
Підсилювач має можливість відтворювати музику з телефону, планшета, ПК, через кабель miniJack 3,5mm x 2RCA, з USB флеш-накопичувача або через Bluetooth-підключення. Обирайте підсилювач, у якому передбачено ці опції.
Як регулювати гучність музики в різних зонах?
Ви можете окремо регулювати гучність у різних зонах і приміщеннях, якщо встановите трансляційні регулятори гучності. Або ж, можна вибрати багатозонний підсилювач з окремим регулюванням гучності на панелі управління.
Як під'єднати колонки до трансляційного підсилювача?
Використовуючи двожильний кабель, з'єднуємо підсилювач і всі акустичні системи паралельно, плюс до плюса, мінус до мінуса, лінія закінчується на останній колонці (динаміку). Важливо, щоб акустичні системи так само були ввімкнені в режим 100V.
Скільки коштує трансляційний підсилювач?
Невеликого трансляційного підсилювача потужністю 30 Вт може вистачити на 2-4 потокових динаміка або настінних колонки. Вартість починається від 1500 грн.
Середній підсилювач зазвичай має потужність 60-120Вт, достатньо для десяти невеликих стельових динаміків або настінних акустичних систем. Хороший підсилювач коштує приблизно 4000 грн і вище.
Потужні підсилювачі із запасом потужності 240-480Вт можуть озвучити великий комплекс приміщень або хороший ресторан. Вартість таких варіантів починається від 8000 грн.
Трансляційний підсилювач топ рівня коштує не нижче 10000 грн, незалежно від потужності. Потрібно розуміти, що такі підсилювачі мають зовсім інші комплектуючі, дають більше тиску, менше шумів і спотворень.
Трансляційний підсилювач преміум класу може коштувати 25000 грн і навіть 80000 грн. Такі моделі зазвичай включають серйозні модулі управління, процесор обробки, затримки, зрізу частот, лімітер і купу додаткових професійних рішень.
Купити трансляційні підсилювачі потужності.
Найважливіший момент у купівлі підсилювача - це правильно підібрати потужність, кількість зон, можливість під'єднання всіх потрібних гаджетів. Приділяйте увагу і виробнику, такі трансляційні підсилювачі, як Bosch, Inter-M, JBL, DV Audio, QSC, Electro-Voice, Yamaha, AMC, Apart, Audac вирізняються надійністю і гарним звучанням.
Компанія Soundmaster пропонує величезний вибір трансляційних підсилювачів з безкоштовною доставкою по Києву та Україні. Ви можете купити необхідний підсилювач для колонок за найвигіднішою ціною. Варіанти оплати - готівкова, безготівкова, картковий рахунок.
Наші фахівці мають досвід у реалізації безлічі проєктів, від невеликих приміщень до проєктів із площею 10 000 кв. метрів. Найкращий варіант - проконсультуватися і підібрати трансляційний підсилювач і обладнання для озвучування у наших консультантів онлайн або за телефонами на сайті.
Замовити трансляційний підсилювач з безкоштовною доставкою в Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань. Термін доставки становить 1-2 дні. Усі послуги Нової Пошти входять у вартість, зазначену на сайті.